خانه های مدرن با توانایی ترکیب زیبایی و عملکرد نیز از طریق استفاده از فناوری های مدرن مشخص می شوند. اما ویژگی های اصلی 1 خانه مدرن در جزئیات چیست؟

طراحی خانه مدرن

ویژگی های خانه مدرن: رنگ، نور، مبلمان و تکنولوژی

نورپردازی خانه های مدرن

خانه‌های مدرن بسیار کاربردی و ضروری هستند، آنها خانه‌هایی ایده‌آل برای زندگی معاصر هستند، اغلب شلوغ و به حداکثر بهینه‌سازی زمان و مکان نیاز دارند.

 

مناسب ترین سبک مبلمان 1 خانه مدرن چیست؟

بدون شک سبک مینیمال که با طراحی ساده، خطوط تمیز، صرفه جویی در فضا، مدولار و حتی مکمل های جمع شونده مشخص می شود.

اغلب مبلمان خانه به جای طراحی بصری عجیب و غریب، کاربردی‌تر می‌شوند، اما ظاهر آن به لطف پرداخت‌های فلزی خاص، لاک‌ها و سایه‌های قابل توجه حتی اگر بیشتر خنثی یا مات باشد، دوباره تغییر می‌کند.

" توصیف همه ویژگی ها و مزیت های سبکی، سفارشی سازی و قابلیت استفاده معمولی در خانه های مدرن در چند خط آسان نیست، اما در این راهنما می توانید واقعاً همه چیزهایی را که در مورد این نوع خانه ها که امروزه تقاضای زیادی دارند، کشف کنید "

توصیف ویژگی خانه مدرن

به طور کلی می توان گفت که خانه های معاصر ترکیبی عالی بین زیبایی و کاربردی بودن، بین راحتی و ضروری بودن هستند.

اغلب این ویژگی ها چند منظوره نیز هستند، آنها می توانند چهره خود را به سادگی با باز کردن یک کمد لباس و آشکار کردن یک آشپزخانه مجهز تغییر دهند.


خانه مدرن به طور کلی برخاسته از نیاز به بهبود زندگی روزمره داخلی است، با ریتم های سریع زندگی روزمره ما سازگار می شود و با تغییرات مداوم در ذائقه، روندها، هر عملی را ساده می کند، قابل زندگی است و دارای طبقه بندی انرژی بالا است.

به لطف خانه مدرن شما همچنین می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، تاثیر آن بر محیط را کاهش دهید، از حداکثر راحتی و همچنین عناصر طراحی منحصر به فرد لذت ببرید.
در واقع، یک نوع مبلمان مدرن برای تأیید اینکه شما یک خانه مدرن دارید کافی نیست، بلکه باید یک سری الزامات خاص و نه ناچیز داشته باشد، درست مانند موارد ذکر شده در بالا.


ضروری است که هم با نمای داخلی و هم نمای بیرونی این خانه ها به صورت همبسته برخورد شود، سپس خوب است مصالح ساختمانی، طراحی داخلی و غیره را ارزیابی کنیم. به طور خلاصه، خانه مدرن یک کیهان کلان واقعی است و به عنوان یک کل به ایجاد یک محیط منحصر به فرد در نوع خود کمک می کند و قطعاً بسیار متفاوت از محیط های مربوط به دیگر انواع خانه های مد روز است.

البته، یک خانه مدرن را می توان به عنوان مثال با سبک روستایی، صنعتی، نوردیک نیز مبله کرد، اما همچنان باید استانداردهای بالای زندگی و فضا را حفظ کند، ما در فصل های بعدی اتاق به اتاق به جزئیات خواهیم پرداخت.

نهایتا، در اینجا یادداشتی در مورد خانه های به اصطلاح غیرفعال مدرن آورده شده است، شاید شما نیز قبلاً نام آنها را شنیده باشید.
آنها راه حل های مسکنی هستند که برای استفاده بهینه از انرژی با کاهش پراکندگی گرما تا حد امکان طراحی شده اند.

خانه‌های غیرفعال مدرن را می‌توان به پنل‌های خورشیدی و سایر سیستم‌های تولید انرژی از منابع غیرآلاینده مجهز کرد، زیرا با هدف تطبیق با بافت طبیعی یا شهری و کاهش تأثیر آن ایجاد شده است.

خانه‌های مدرن با یک سری ویژگی‌ها مشخص می‌شوند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم و می‌توانیم به اختصار آن‌ها را در چهار نکته اصلی خلاصه کنیم:

4 ویژگی خانه مدرن

4 نکته اصلی خانه مدرن:

 • 1. رنگ های ملایم، خطوط ساده و اشکال مینیمال.
 • 2. روشنایی عالی توسط پنجره های بزرگ معمولی در خانه مدرن تضمین شده است.
 • 3. محیط‌ها و اثاثیه‌ای انعطاف‌پذیر که می‌توانند با نیازهای متغیر سازگار شوند.
 • 4. بهره وری انرژی با سیستم های پیشرفته تکنولوژیکی و آخرین نسل اتوماسیون خانگی تضمین شده است.
نمای خانه مدرن

خطوط، رنگ ها و اشکال خانه های مدرن

اگر خانه جدید خود را مبله می کنید یا تصمیم گرفته اید آپارتمانی را که در آن زندگی می کنید بازسازی کنید، زیرا در حال حاضر به نظر می رسد سبک آن دموده است، انتخاب سبک مدرن مزایای قابل توجهی خواهد داشت.
در واقع، عناصر فن آوری پیچیده می توانند در هر فعالیت خانگی به شما کمک کنند، اما لازم نیست سلیقه خوب را برای این کار کنار بگذارید.

طراحی داخلی و مبلمان خانه با خطوط ساده مشخص می شود، اما برخی ناپیوستگی ها شخصیت بزرگی به طراحی می بخشد.
به طور مشابه، رنگ ها عمدتا خنثی خواهند بود، اما برخی از جزئیات با سایه های قوی تر برجسته می شوند تا بتوان آنها را برجسته کرد.

 

روشنایی به عنوان یک عنصر ضروری در خانه های مدرن

البته مبلمان نمی تواند ساختار ساختمان را نادیده بگیرد، اما مطمئناً می تواند برخی از جنبه ها را ارتقا دهد.
اگر چیدمان پنجره ها به گونه ای نیست که ورود خوب نور خورشید را تضمین کند، انتخاب مبلمان روشن و رنگ ملایم برای دیوارها ضروری خواهد بود.

نورپردازی داخلی برای عصر می تواند شامل LED های مدرن و نورافکن ها باشد. روشن کردن متناوب نقاط نور را می توان ترجیح داد و لامپ هایی که به شما امکان می دهند روشنایی را مطابق با نیاز لحظه تنظیم کنید.

روشنایی در خانه مدرن

چیدمان مبلمان و انعطاف پذیری اتاق ها

به خصوص زمانی که فضاها محدود است و نیازهای خانه روز به روز تغییر می کند، برخی از راه حل های مبلمان می تواند انعطاف پذیری زیادی به خانه بدهد.

اغلب کسانی که تعداد اتاق کافی برای داشتن فضای باز برای آشپزخانه و اتاق نشیمن در یک خانه مدرن ندارند، این دو محیط را یکی می کنند و آشپزخانه های مخفی مدرن را انتخاب می کنند.


اینها شامل درهایی هستند که برای پنهان کردن اجاق گاز آماده می شوند و بنابراین می توان فضای ناهارخوری را به سرعت به یک اتاق نشیمن دلپذیر تبدیل کرد.

کنسول های مدرن را می توان در آشپزخانه نیز قرار داد. وقتی بسته می شوند، فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و مثلاً با نیازهای یک زوج سازگار می شوند. وقتی باز می شوند، به یک میز آشپزخانه عالی برای ناهار یا شام بزرگ تبدیل می شوند.

طراحی فضای آشپزخانه و اتاق نشیمن مدرن

فناوری: گل سرسبد در هر خانه مدرن

فناوری نقش حیاتی در طراحی خانه های مدرن دارد.

به لطف آن، عملکردهای متعددی را می توان خودکار کرد.
کرکره ها و پشه بندها اکنون با دکمه ها کار می کنند و طناب های مزاحم را از دید حذف می کنند.
به طور مشابه، اکثر دستگاه‌ها با کاهش تعداد سیم‌های در معرض نور، در Wi-Fi یا بلوتوث کار می‌کنند.

فناوری خانه های مدرن

با این حال، تکنولوژی نه تنها ارزش زیبایی شناختی به فضای داخلی خانه مدرن می دهد، بلکه مفاهیم کاربردی جالبی را ارائه می دهد. تایمرهایی که روشن شدن بخاری ها را تنظیم می کنند به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می کنند و امکان استفاده از دوربینی که به داخل یخچال در خانه نگاه می کند سازماندهی خرید را تسهیل می کند.

 

راهنمای متخصص برای خانه های مدرن بی عیب و نقص

حتی اگر با مرور آنلاین راه‌حل‌های هیجان‌انگیزی پیدا کردید، اشتباه نکنید که مبلمان را خیلی معمولی بخرید.
دستگاه های تکنولوژیکی باید به درستی استفاده شوند و همه سیستم ها با همه تجهیزات سازگار نیستند.
بهترین روش برای انتخاب درست و یکپارچه، تکیه بر یک طراح داخلی متخصص است که مناسب ترین پیشنهادها را برای طراحی 1 خانه ایده آل و مدرن ارائه می دهد.

خانه های مدرن: فضای داخلی

فضای داخلی خانه های مدرن همه موضوعات ذکر شده را منعکس می کند و بدون شک در نگاه اول آنها را تشخیص خواهید داد.

فضای داخلی آنها منعکس کننده آخرین روندها است و نه تنها از نظر لوازم جانبی دکوری، رنگ ها و شکل ها، بلکه معماری و توزیع فضاها قبلاً گویای معاصر بودن آنها است.

به عنوان مثال، اغلب فضاهای باز را خواهید یافت که در آن اتاق ها، به ویژه اتاق نشیمن، با دیوارهای ثابت سنتی محدود نمی شوند، بلکه با عناصر مبلمان محدود می شوند.
یک جزیره آشپزخانه، یک مبل مهم، یک دیوار نصب شده، یک قفسه کتاب و غیره می تواند به نوعی تقسیم کننده اتاق تبدیل شود.
رایج ترین و محبوب ترین راه حل یک محیط داخلی مدرن توسط یک منطقه نشیمن با آشپزخانه و اتاق نشیمن در کنار هم ارائه می شود و توسط یک جزیره چند کاره که به عنوان یک تقسیم کننده عمل می کند غنی شده است.

موضوع دیگر خانه مدرن خطی بودن آن، تمیزی عناصر کلیدی آن، نظم و هارمونی داده شده توسط مواد و رنگ ها، شکل ها و توزیع داخلی هر مبلمان و لوازم جانبی است.

به ویژه، مواد نوآورانه به طرز ماهرانه ای با مواد طبیعی تر مانند چوب خام ترکیب می شوند.
نکته جالب در خانه های معاصر استفاده از سنگ، شیشه و پیشروترین مواد فنی است که با یکدیگر ترکیب می شوند و گوشه هایی کاربردی و از نظر فناوری پیشرفته ایجاد می کنند.

هیچ چیز تصادفی انتخاب نمی‌شود و در نتیجه اتاق‌ها بسیار روشن، کاربردی و مرتب خواهند بود.

در عوض لوازم خانگی چطور؟

اینها کارتهای وحشی واقعی برای زندگی فعلی هستند و در خانه های مدرن از کلاس انرژی بسیار بالایی برخوردار هستند، ما در مورد A +++ صحبت می کنیم.

و پس از آن هیچ کمبودی در گرمایش از کف، انرژی، پنل های خورشیدی یا فتوولتائیک، اتوماسیون خانگی و غیره وجود ندارد.

تزئینات به حداقل رسیده است، اغلب این مصالح ساختمانی تکمیل کننده است که به سبک دکوراسیون و جذابیت اتاق های مختلف کمک می کند.

با این حال، عناصر زیبایی شناختی و کاربردی مانند ساعت های دیواری بزرگ، شومینه های جدا کننده کلاسیک، دیوارهایی با سنگ یا آجر، ساخته شده از کورتن و غیره را خواهید یافت.


رنگ‌های ایده‌آل برای خانه‌های مدرن، ترکیب‌های خنثی و ساده هستند، حتی در این مورد همه چیز باید به تأکید بر پاکیزگی و خطی بودن ضروری کمک کند.


مطالعه بیشتر: دکوراسیون خانه مدرن

به طور خلاصه، در این سبک از خانه ها خواهید دید:

 1. فقدان تقریباً کامل دیوارهای تقسیم سنتی، به ویژه در منطقه نشیمن.
 2. فضای بزرگ در نور طبیعی؛
 3. خطی بودن عالی در چیدمان داخلی هم از نظر اثاثیه و هم از نظر توزیع مبلمان.
 4. حداکثر تمیزی اشکال و رنگ ها؛
 5. استفاده گسترده از مواد طبیعی و فنی با هم؛
 6. بهره وری انرژی قابل توجه

خانه های مدرن: نمای بیرونی

در طراحی و در نتیجه ساخت خانه مدرن شما لازم است که ترکیبی ایده آل بین فضای داخلی و خارجی ایجاد کنید.

بهترین راه برای ایجاد این دیالوگ، ترجیح دادن مواد و عناصر طبیعی است، تا جایی که به بیرون مربوط می شود بهتر است از تحریف و تکیه بر گونه ها و راه حل های بومی یا تقریباً استفاده نکنید.

همیشه در خانه های مدرن معاصر، خوب است که روی طراحی خطی و مرتب تمرکز کنید، بنابراین هر باغ و باغچه در ویلا باید در بهترین حالت در هر فصل نگهداری شود و باید به صورت شماتیک تقسیم شود.

برای باغ، گیاهان و گل هایی را انتخاب کنید که از نظر زیبایی شناسی چشمگیر هستند اما در عین حال جنبه کاربردی نیز دارند، به عنوان مثال گونه های ضد پشه، آسان برای رشد، آنها که میوه می دهند و میوه های آن درختان کوچک و خوراکی باشد و غیره را انتخاب کنید.

شما همچنین می توانید به فکر ایجاد یک کشت تنها از گیاهان معطر ایده آل در آشپزخانه مانند دمنوش ها و جوشانده های گیاهی باشید، یا یک باغ حسی را انتخاب کنید یا یک پوشش سبز ساده اما به خوبی از آن باید نگهداری کنید. از یک طراح فضای سبز یا معمار مورد اعتماد کمک بگیرید.

 

حتی در فضای باز هم باید طوری رفتار کرد که انگار یک فضای داخلی است و نباید از چیزی غافل شد.

استخر در خانه های مدرن

در خانه‌های مدرن با فضای بیرونی مناسب، استخر جذاب‌ترین عنصر است.

ساختمان های مدرن فعلی نیز مجهز به استخر سرپوشیده یا گرداب هایی هستند که در ایوان، پاسیو یا تراس قرار گرفته اند.


انتخاب باید با دانش و با پیگیری یک طراح متخصص انجام شود که امکان سنجی کار را ارزیابی می کند.

به طور کلی، استخرهای ترجیحی در یک نسخه پیش ساخته (به ویژه در سطح زمین) موجود هستند که به طور هوشمندانه ای طراحی و فناوری را با هم ترکیب می کنند، مزیت هزینه کمتری دارند و سریعتر مونتاژ می شوند و اثرات زیست محیطی آنها کاهش می یابد.

رنگ های بیرونی برای خانه های مدرن

اغلب نمای بیرونی خانه‌های مدرن نادیده گرفته می‌شود، اما در واقع اولین تأثیر رنگ‌های خارجی است، یعنی چیزی که بلافاصله تحت تأثیر قرار می‌گیرد، به عنوان کارت ویزیت عمل می‌کند و سبک خانه را پیش‌بینی می‌کند.

 

در اینجا نکاتی در مورد آن وجود دارد:

رنگ‌های ایده‌آل برای نمای خانه‌های مدرن بسیار زیاد هستند و می‌توانند سبک مینیمال یا هندسه‌های ساختمان را برجسته کنند، اگر با ظرافت‌ها یا سایه‌های بیشتری ترکیب شوند. یا انواع تن های رنگی نیز می توانند مفید باشند، با پنجره ها و نرده ها یا سایر عناصر ساختاری یا تزئینی بازی می شود.

به عنوان مثال، اگر خانه مدرن با سبک مینیمال مبله شده باشد، برای بیرون از منزل نیز همین امر را به کار می گیرد، شاید به سادگی از همان رنگ های استفاده شده در داخل استفاده کند.

بر سادگی خطوط ساخت و ساز با رنگ های یکنواخت و مناطق بزرگ دیوارهای خارجی تاکید کنید و تغییرات رنگی کوچکی از عناصر ساختاری مانند ستون ها، طاق ها و وسایل را انتخاب کنید.

رنگ های کوارتز یا مناسب فضای باز را انتخاب کنید که در برابر عوامل جوی مقاوم هستند.

نکته:

قبل از انتخاب رنگ برای نمای بیرونی، خود را به مشاهده نمونه رنگ محدود نکنید. اغلب اوقات، در واقع، تفاوت های ظریف مخدوش می شود، بنابراین ابتدا از نمونه های ساخته شده روی گچ تخته‌ای یا سایر تکیه گاه ها استفاده کنید.
همچنین از طراح خود بخواهید چند رندر عکس واقع گرایانه را به شما نشان دهد که می تواند به شما ایده دهد، دقیقاً تا حد ممکن به واقعیت نزدیک است، از اینکه ساختمان مدرن شما با رنگ های جدید چگونه به نظر می رسد.

 

چگونه نمای بیرونی یک خانه مدرن را تزئین کنیم

خانه های مدرن را می توان با فضاهای باز از متنوع ترین، عمدتاً باغ، تراس یا بالکن و چند قطعه مبلمان باغی مجهز کرد.

همانطور که در بالا ذکر شد، فضاهای بیرونی ساختمان شما هر چه باشد، خوب است سعی کنید محیط ها را با تداوم بین فضای داخلی و خارجی طراحی کنید و در عین حال سبک مینیمال یا در هر حال امروزی را حفظ کنید.

استفاده از محوطه های بیرونی به عنوان امتداد فضای داخلی یعنی ایجاد گوشه های قابل سکونت به خصوص در فصول زیبا نیز جالب است.

برای دلپذیر کردن حتی یک تراس کوچک، فقط باید از چند اقدام اما هدفمند بهره ببرید.
به عنوان مثال، یک کفپوش مناسب، ترجیحاً برای اجرا با کفپوش داخلی، میزی با صندلی های دنج و به سبک اتاق نشیمن، نورپردازی ساده اما ملایم و ... انتخاب کنید.

خانه های مدرن: نمونه ها و پروژه ها

انتخاب و طراحی خانه مدرن به نیازهای زندگی معاصر و همچنین نیازهای مختص به کسانی که در آن زندگی خواهند کرد بستگی دارد.

همانطور که در چندین مرحله ذکر شد، مدرنیته نه تنها یک مسئله زیبایی شناختی، بلکه و بالاتر از همه کارکردی، کاربردی و پرانرژی است.

به طور کلی، در اینجا ضروریات و ویژگی های خانه های مدرن قید شده است:

 • بهینه سازی فضا در حال اجرا است.
 • جنبه تکنولوژیک کم نیست.
 • کارایی حداکثر است و شامل فضاها و همچنین اثاثیه و ابزار مربوطه و انتخابی میشود.
 • استفاده از مواد اساسی است و ترکیب مواد طبیعی با سایر مواد فن‌آورتر و آوانگارد ترجیح داده می‌شود.
 • نورها و رنگ ها ضروری هستند و باید با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

در خانه های مدرن همه عناصر در جهت بهبود زندگی روزمره ما هستند، آنها به ما این امکان را می دهند که محیط های دلپذیر و کاربردی ایجاد کنیم، همانطور که همیشه رویای آنها را داشته ایم و همچنین می تواند فراتر از انتظارات ما باشد.

در زیر می توانید بدانید که برخی از بهترین انواع خانه های معاصر برای ساخت کدامند.

خانه های سنگی مدرن

خانه های مدرن ساخته شده از سنگ، یا با جزئیات و روکش های سنگی، بدون شک جذابیتی دارند که در طول زمان بدون تغییر باقی می ماند.

در واقع متاثر شدن از گذر مدها و ترندها برای آنها بسیار سخت است و همچنین در متنوع ترین زمینه ها زیبا به نظر می رسند و مزایای قابل توجهی را به همراه دارند.

در واقع، سنگ طبیعی یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی است، فکر کنید که قبلاً در دوران ماقبل تاریخ با موفقیت مورد استفاده قرار می گرفت، همانطور که توسط یافته های قابل توجهی که به ما رسیده است نیز مستند شده است.

این سنگ که در انواع بی نهایت موجود است، امکانات متعدد، در واقع بی نهایت، سازنده و زیبایی شناختی را ارائه می دهد، به عنوان مثال می توانید از آن برای موارد زیر استفاده کنید:


 • پوشش های دیوار داخلی و / یا خارجی؛
 • پوشش کف داخلی و خارجی؛
 • گوشه های تزیینی و جذابی مانند محوطه شومینه، لبه های فضای باز و غیره ایجاد کنید.
 • دروازه ها و ورودی ها؛
 • مبلمان فضای باز و غیره

از طراح مورد اعتماد خود بپرسید که راه حل های سنگ ایده آل برای خانه مدرن شما چیست و آنها را یکی یکی با او ارزیابی کنید.

خانه های چوبی مدرن

برخلاف آنچه سال‌ها پیش تصور می‌شد، امروزه چوب به یکی از مصالح مورد علاقه برای ایجاد مدرن‌ترین و کاربردی‌ترین خانه‌های مدرن تبدیل شده است.

این ماده ترجیحی برای ساخت مسکن های سازگار با محیط زیست، با تأثیرات زیست محیطی کم و کاملاً خوشایند و همه کاره است.

علاوه بر این، چوب یک عایق حرارتی خوب است و به طور خاص گرما را در زمستان و خنکی را در تابستان حفظ می کند، می توان آن را بر اساس خاص ترین نیازها کار کرد.


با استفاده از چوب می‌توان وسایلی ایده‌آل برای خانه‌های مدرن، زیبا، بادوام، قابل سفارشی‌سازی در بالاترین سطوح و ماندگاری طولانی را آسان کرد.

تیرها و سقف‌های چوبی نیز برای ایجاد فضای مناسب، لذتی واقعی در اثاثیه‌های معاصر که می‌توانند استقبال و گرما را در داخل خانه افزایش دهند، عالی هستند. علاوه بر این، چوب را می توان با تمام رنگ ها و بسیاری از مواد مختلف دیگر ترکیب کرد.

خانه چوبی مدرن

پیشنهاد میکنم "آشپزخانه چوبی همچنان ترند است" را مطالعه نمایید.

 

خانه چوبی مدرن کاملاً زیست محیطی است، به محیط زیست احترام می گذارد، سالم است، و همچنین طراحی شده است تا صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های مدیریت و نگهداری شما تضمین کند.
به ویژه، با اجازه دادن عایق حرارتی قابل توجه، قبض گرمایش سبک تر می شود و همچنین می توانید به فکر ایجاد یک خانه چوبی غیرفعال مدرن، یعنی با هزینه های مدیریتی صفر باشید.

 

خانه های چوبی پیش ساخته

در میان خانه های مدرن نسل اخیر، خانه های چوبی پیش ساخته نیز وجود دارد.

اینها بسیار محبوب هستند حتی اگر اخیراً توسعه یافته باشند و آنچه دوست دارند بالاتر از همه دو ویژگی کلیدی آنها است. به این معنا که:

 1. سرعت اجرا؛
 2. کم هزینه.

در سال های اخیر، گام های بلندی در زمینه زیبایی شناسی نیز برداشته شده است و این ساختمان های چوبی پیش ساخته دارای طراحی کاملاً معاصر، مینیمال، اما مشخصه و ترکیب خوبی با متنوع ترین زمینه های محیطی هستند.

بدیهی است که همراه با جنبه صرفاً زیبایی شناختی، بهره وری انرژی، سلامت، کاهش اثرات زیست محیطی، صرفه جویی در انرژی و غیره با هم ترکیب می شوند.

برای اینکه خانه چوبی پیش ساخته واقعا صحنه نگارانه باشد، خوب است که از نورپردازی غافل نشود.

مطمئناً خوب است که خانه ای از این نوع طراحی کنید که اساساً امکان روشنایی طبیعی ثابت را فراهم کند، اما همچنین نمی توان از نور مصنوعی پیشی گرفت.

شما همچنین پروژه هایی را ترجیح می دهید که فضاهای بزرگ و باز را برای شما تضمین می کنند، وسعت اتاق ها خوب است که با ترفندهای مختلف تأکید شود.
همچنین نیم‌ساخت‌ها و پنجره‌های بزرگ مشرف به باغ را انتخاب می‌کند و حتی در فضای باز با چوب بازی می‌کند و به عنوان مثال، استخر شنا می‌تواند بالای زمین با ساختاری چوبی باشد.

 

خانه های مدرن یک طبقه

خانه مدرن تک طبقه نیز از انواع مسکن هایی هستند که در سال های اخیر دوباره کشف شده اند.

این خانه ها که پیشنهاد بیشتر شرکت های معماری است، بلوک های آپارتمانی همه کاره و بسیار قابل تنظیم هستند که حداکثر راحتی را ممکن می کنند. بله، زیرا با نداشتن پله، موانع معماری برطرف می‌شود و حتی با بالا رفتن سن، مشکل قابلیت استفاده در فضای داخلی وجود نخواهد داشت.

مدیریت این نوع خانه آسان است، همچنین از نظر انرژی نیز امکان ایجاد فضاهای بزرگ و باز، فضاهای باز واقعی وجود خواهد داشت که می توان آنها را نیز به طور مداوم با توجه به نیازهای مختلف خانواده تعدیل کرد.

 

پیشنهاد میکنم که "چیدمان اتاق نشیمن مدرن" را ملاحظه بفرمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *