مبلمان خانه

10 ایده برای نیمکت سالن

نیمکت برای سالن نشیمن 10 ایده

آیا می خواهید ورودی خانه خود را با یک نیمکت مبله کنید؟ شما نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید تا در عین حال کاربردی و خوشایند باشد؟ در این پست به شما 10 ایده نیمکت برای سالن معرفی خواهیم کرد.

ایده ها برای داشتن نیمکت در سالن ورودی خانه

تا به حال می دانستید، ورودی خانه، کارت ویزیت شما در مقابل ورود مهمانان است و آنها را به داخل سالن خانه همراهی می کند؟ بنابراین باید این قسمت، زیبا و به خوبی سازماندهی شده باشد تا خانه شما را بسیار جذاب کند.

نیم کت در ورودی خانه

فرقی نمی کند که فضای خاصی به عنوان قسمت ورودی داشته باشید یا باید در یک اتاق کوچک با فضای کم یا در یک فضای باز که بلافاصله به اتاق نشیمن منتهی می شود ایجاد کنید. آنچه مهم است مطالبه آن با توجه به نیاز خود و فضایی است که در اختیار دارید.

برای اینکه یک ورودی کاربردی باشد، اول از همه باید یک نیمکت داشته باشد که بتوانید در آن بنشینید و کفش را عوض کنید. نه تنها برای شما که در آنجا زندگی می کنید، بلکه برای مهمانانتان نیز مفید است. زیرا در حال حاضر پذیرایی از مهمانان با دمپایی رو فرشی به داخل خانه، تبدیل به یک عادت خوب شده است. این مطمئناً برای مسائل بهداشتی است زیرا ما به خوبی می دانیم کثیفی هنگام ورود با کفش وارد خانه می شود. همچنین و مهمتر از همه برای یک استقبال گرم تر و صمیمی تر داشتن یک نیمکت پیشنهاد میشود.

توصیه ما این است که در صورت امکان نیمکتی را انتخاب کنید که دارای محفظه های کوچک، کشوها یا سبدهایی باشد که بتوانید کفش، کیف و در زمستان نیز کلاه، دستکش و روسری برای مرتب نگه داشتن ورودی خانه، در آن قرار دهید.

پس بیایید ایده‌ها و عکس‌های مختلف نیمکت‌ها را با هم ببینیم که مطمئنیم نقطه شروعی عالی برای شما خواهند بود تا ورودی خود را به بهترین شکل تجهیز کنید و آن را کاربردی، منظم و در نتیجه بسیار خوش‌آمدگو بسازید.

1. نیمکت با کشو

برای سالن ورودی خود می توانید یک نیمکت چوبی با کشوهای بسیار بزرگ انتخاب کنید که بتوانید هر چیزی را که می خواهید در آن ذخیره کنید. کفش‌ها، کیف‌ها، روسری‌ها، دستکش‌ها، کلاه‌ها در این کشوهای دستی جای خود را پیدا می‌کنند، مانند تمام وسایلی که قبل از بیرون رفتن یا هنگام بازگشت به خانه برای شما ضروری هستند.

نیمکت بسیار هوشیار و ظریف است زیرا کاملاً کاربردی است. در واقع می‌توانید از آن برای تعویض کفش‌هایتان و همچنین وقتی خسته به خانه برمی‌گردید یا به انتظار بیرون رفتن هستید با نشستن بر روی آن کمی استراحت کنید. کوسن زیبای قرار گرفته در بالای آن از نظر ما آن را بسیار دنج کرده است.

علاوه بر این، فرش ایرانی قرار داده شده در جلو، محیط را گرم می کند و هر فردی که وارد خانه شما شود، احساس خوشایندی می کند.

2. نیمکت کوچک

نیمکت با بالشتک

این نیمکت کوچک و ساده چوبی ایده آل است اگر فضای کافی در سالن ورودی خود ندارید. در زیر یک قفسه فولادی رنگ‌شده کاملاً کاربردی وجود دارد تا همه بتوانند کفش‌های خود را اینجا بگذارند.

نیمکت فوق دارای یک نشیمن نرم و واقعاً دنج است که مطمئناً مهمانان شما را دعوت می کند تا قبل از ورود به خانه بنشینند تا با آرامش کفش را عوض کنند. علاوه بر این، نیمکت همچنین یک تکیه گاه معتبر و راحت برای کیف، کلاه و تمام اشیایی است که ترجیح می دهید در ورودی خانه بگذارید.

در جلو فرشی وجود دارد که رنگ های کوسن را یادآوری می کند و محیط را جذاب تر می کند.

3. کمد جاکفشی سفارشی با نیمکت

جاکفشی نیمکت دار سفارشی

نیمکتی که به عنوان محفظه ای برای مبلمانی که به طور خاص برای ورودی طراحی شده است، مطمئناً بسیار کاربردی است. به نظر ما، برای خانواده ای با بچه و شاید حتی یک پت عالی است زیرا واقعاً برای همه اعضا جا دارد.

مجهز به یک بالشتک راحت است که می توانید برای تعویض کفش بنشینید. اما می تواند به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای کیف و کوله پشتی عمل کند، به طوری که آنها همیشه برای زمانی که شما و فرزندانتان مجبور به ترک خانه هستید آماده باشند.

زیر نیمکت و بالای کمد محفظه های مختلفی تعبیه شده است که می توانید به روش های مختلف از آنها استفاده کنید. اگر نمی‌خواهید اشیایی را که در ورودی می‌گذارید در معرض دید قرار دهید یا قرار دادن جعبه‌ها در قسمت جاکفشی آنها را استتار کنید. افرادی هم که از پت در خانه نگهداری میکنند فضای بی نظیری برای انباری وسایل حیوان خانگی خود در اختیار دارند.

در بالای نیمکت نیز یک قفسه راحت و شیک برای نگهداری کت، مانتو و کیف شما تعبیه شده است. علاوه بر قفسه های کوچک که می توانید عینک، تلفن، کلید و هر شی دیگری را که برایتان مفید است در آن قرار دهید. بنابراین همه چیز برای داشتن یک دکوراسیونی عالی و بی نظیر در اختیار شماست.

4. سبک مدرن

نیم کت چوبی مدرن در سالن ورودی خانه

این نیمکت چوبی به سبک مدرن به طور ویژه برای این فضا طراحی شده است و اگرچه ضروری به نظر می رسد در عین حال بسیار کاربردی است. دارای یک صندلی راحت با یک کوسن چرمی است که به شما امکان می دهد کفش ها را با آرامش تعویض کنید.

در یک طرف نیمکت، یک کشو کوچک طراحی شده است که می توانید تمام اشیایی را که در ورودی مفید هستند، مانند کیف پول خود، در آن قرار دهید. بالای کمد چراغی قرار داده شده است که برای روشن کردن این فضای کوچک کافی است تا کلیدهای خود را به راحتی پیدا کنید که می توانید در جعبه کوچک کنار آن قرار دهید.

در کنار نیمکت یک آویز کت از چوب گیلاس وجود دارد که می توانید کت ها، مانتو ها و همچنین کیف های خود را آویزان کنید.

در کل حس سازماندهی و نظم در این ورودی ظاهر می شود حتی اگر جاکفشی خاصی وجود نداشته باشد زیرا کافی است فقط کفش هایی را که در طول روز استفاده می کنید در اینجا رها کنید و یک جاکفشی مخصوص در قسمت دیگری از خانه راه اندازی کنید.

5. نیمکت با باکس

اگر می خواهید محیط سالن ورودی خانه را تجهیز کنید، یک نیمکت چوبی سفید کوچک ایده آل است زیرا حجیم نیست و البته که بسیار کاربردی است. مخصوصاً اگر مانند این مدل با باکس مجهز باشد که می توانید کفش های خود را در آن نگهداری کنید.

نیمکت با یک چوب لباسی راحت تجهیز شده است که در آن می توانید کت، مانتو، کیف و حتی چتر را بگذارید. در بالا نیز محفظه های کوچکی وجود دارد که می توانید از آنها برای ذخیره اشیاء مورد نیاز خود استفاده کنید و تصمیم بگیرید که آیا آنها را در معرض دید بگذارید یا داخل سبدهای حصیری قرار دهید.

بسته شدن گوشه با ورودی یک میز چوبی سفید کوچک است که حس تداوم و وسعت را القا می کند و محیط را شیک می‌سازد. از فضای بین نیمکت و میز نیز می توان برای قرار دادن کیف و کوله پشتی استفاده کرد.

6. نیمکت کوچک برای گوشه ورودی خانه

نیم کت کوچک برای ورودی

این نیمکت کوچک برای ایجاد یک گوشه در ورودی خانه ایده آل است زیرا از فضای محدود موجود به خوبی استفاده می کند. در واقع، زیر آن به یک قفسه فولادی رنگ‌آمیزی شده مجهز است که می‌توانید کفش‌های خود را در آن قرار دهید. همچنین به شما امکان می‌دهد سبدهای کوچکی را وارد کنید که به عنوان ظروف راحت و مرتب عمل می‌کنند.

این صندلی همچنین به یک باکس بزرگ لباس مجهز شده است که می توانید آن را برای قرار دادن کلاه، دستکش، روسری و همچنین کیف های کوچک باز کنید. بنابراین برای تجهیز ورودی کوچک، به خوبی سازماندهی شده است.

یک رخت آویز با یک قفسه کوچک بالای نیمکت قرار داده شده است تا از فضا حتی در ارتفاع به خوبی استفاده کند و ورودی را کاملا کاربردی کند.

7. نیمکت برای ایجاد یک سالن ورودی

نیم کت فلزی و چوبی

نیمکت چوبی ساده اما شیک در نزدیکی پشت مبل قرار داده شده است تا ورودی وجود نداشته باشد. این در واقع یک فضای باز است که در آن باید با بازی با وسایل و قرار دادن عناصر جداکننده احتمالی مانند این نیمکت، مناطق مختلف را تقسیم کرد.

نیمکت ضروری است اما کاملاً کاربردی است زیرا به شما امکان می دهد کفش ها را عوض کنید و کیف های خود را قرار دهید. در اینجا با زیور آلات تزئینی مانند گلدان گل و یک شمعدان زیبا نیز تقویت شده است.

8. نیمکت خانواده

نیمکت بزرگ

این نیمکت ورودی از جنس چوب و فلز برای تمام افراد خانواده طراحی شده است. در واقع یک صندلی برای بزرگسالان و یک صندلی برای کودکان فراهم می کند. به طوری که بتوانید اهمیت درآوردن کفش ها را به محض رسیدن به خانه و در عین حال مرتب بودن به فرزندان خود بیاموزید.

در زیر آن یک تکیه گاه فولادی برای نگهداری کفش ها و حتی چکمه ها وجود دارد و در زیر پایین ترین صندلی نیز یک کشوی چوبی راحت وجود دارد که می توانید هر چیزی را که می خواهید و نیاز دارید بدون اینکه در معرض دید باشد در آن قرار دهید.

برای استفاده بهینه از تمام فضای موجود، نیمکت نیز در ارتفاع با یک رخت آویز برای بزرگسالان و یک چوب لباسی پایین‌تر برای کودکان ساخته شده است که بنابراین می‌توانند در پوشیدن و درآوردن کت خود کاملاً مستقل باشند. همچنین می توانید کیف و کوله پشتی را روی قفسه کت آویزان کنید.

9. نیمکت با آینه برای ورودی سالن

این یک نیمکت تمام چوبی کاملا ضروری و کاربردی برای پذیرایی از مهمانان شماست. همچنین به عنوان پشتیبان برای کیف های شما مفید است. آینه گرد بزرگی که در بالا قرار داده شده، اتاق نشیمن را بزرگتر جلوه می کند.

گیاه در گوشه و صندلی راحتی در سمت مقابل وسایل را تکمیل می کند و ورودی را بسیار دلپذیر و راحت می کند.

فرش ایرانی که در جلوی نیمکت قرار داده شده است، محیط را گرم می کند و باعث می شود کسانی که وارد خانه شما می شوند احساس خوشایندی داشته باشند.

10. نیمکت با سبد برای سالن

در این ورودی یک نیمکت چوبی سفید بسیار ساده با سبدهای حصیری بزرگ بافته شده پیدا خواهید کرد که به عنوان ظرف مناسبی برای کفش، کیف و حتی کوله پشتی های کوچک شما عمل می کند. همچنین می توانید از آنها برای نگهداری روسری، دستکش و کلاه استفاده کنید. در حالی که روی نیمکت استراحت می کنید، به یک کوسن با روکش راحت نیاز دارید تا بتوانید کفش ها را در آرامش کامل عوض کنید. بالا آن مطمئنا یک چوب لباسی ضروری برای کت، مانتو و روسری و حتی لباس زمستانی شماست.

با این 10 ایده برای نیمکت سالن ورودی خانه به خوبی سازماندهی شده، خوشایند و ظریف خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

ضرورت استفاده از آینه در دکوراسیون خانه

مزایای کمد جا کفشی

مبلمان داخلی: 5 ایده برای هر اتاق در خانه

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *