بله، فضای داخلی می تواند جذاب باشد. فراتر از کارایی و راحتی، فضاهای ما ظرفیت تابش ناپذیری را دارند. اما چگونه؟ فقط به حواس فکر کن هنگامی که به آنچه برای بینایی، لمس یا بویایی جذاب است، توجه داشته باشید، طراحی اتاق خواب، اتاق نشیمن یا هر اتاقی می تواند کیفیت جذابی داشته باشد که راه طولانی را به همراه دارد. می‌توانید ببینید که چگونه رنگ، الگو، نور و پوشش‌ها در طراحی داخلی برای افزایش میل تاثیر خواهد داشت.

به چند نکته بیشتر نیاز دارید؟ در این مقاله 10 راه برای ایجاد یک فضای گرم زناشویی وجود دارد.

با مجله دکوراسیون داخلی AE همراه باشید:


1. جسورانه قرمز باشید.

به عنوان یک رنگ دکور غالب، اکثر ما از آن دوری می کنیم. رنگ قرمز جسورانه و با اعتماد به نفس است. انرژی و اشتیاق را برمی انگیزد. چرا از رنگ های راحتی خود بیرون نمی آییم و سبک و رنگ جدیدی را امتحان نمیکنید؟

2. با نورپردازی حال و هوا را تنظیم کنید.

هیچ چیز بیشتر از نورپردازی عالی برای ایجاد یک رابطه رمانتیک در یک فضا موثر نیست. دیوارکوب‌ها یا آویزهایی که طرح‌ها و سایه‌ها را ایجاد می‌کنند، عنصر جالبی را اضافه می‌کنند، در حالی که منابع نور جنبشی مانند شمع‌های معطر یا شومینه فضای دنج را ایجاد می‌کنند که می‌خواهید فقط در آن بغل شوید.

3. چرم.

بیدار شدن زن گربه ای هالی بری را به خاطر دارید؟ بدون شک چرم می تواند تاثیر خاصی داشته باشد. وقتی در مورد دکوراسیون صحبت می کنید، استفاده از چرم را دست کم نگیرید. چرم روی صندلی ها، مبلمان خانه یا پوف ها می تواند نرم و لطیف باشد. در رنگ های عمیق و غنی آنها توجه را در یک اتاق جلب می کنند.

4. پنچره رو به منظره های طبیعی.

اگر از پنجره‌های مشرف به خط ساحلی یا خط افق شهر برخوردار هستید، بگذارید منظره خودش صحبت کند. اغلب باعث ایجاد هیجان مضاعف می شود.

5. جنبه وحشی خود را آشکار کنید.

قدرت به طرز شگفت انگیزی در دکوراسیون با چاپ های نقش حیوانات وجود دارد. بر اساس طراحی طبیعت، آنها می توانند یادآور اولیه بودن ما باشند.

6. از کاغذ دیواری غافل نشوید.

با این حال که استفاده از رنگ یک روال طبیعی است اما به اتاق نشیمن خود یک دیوار برجسته بافت دار یا دیوارهای اتاق خواب خود را با کاغذ دیواری براق کنید. این طرح کاغذ دیواری می تواند هیجان و خودانگیختگی را به طراحی داخلی شما بیاورد.

کمتر بیشتر است

7. کمتر، بیشتر است.

مبلمان با خطوط براق و فرم برجسته. یک قطعه هنری منحصر به فرد در برابر وسعت یک دیوار. تمرکز بر ادغام مواد. این سبک مینیمالیستی است... داغ یا ..؟

8. تخت های سایبان؛ فرار خصوصی شما

همیشه یک کیفیت رمانتیک از پارچه هایی وجود داشته است که تخت را پوشانده است. چه یک سایبان لوکس چهار پایه یا یک سایبان دایره ای ساده، اینها یک فضای خاص و رمانتیک را در تخت خواب شما ایجاد میکنند.

9. برانگیختن احساسات جنسی از طریق هنر.

با انتخاب هنر خود، احساس جنسی را برانگیزید. عکاسی سیاه و سفید، نقاشی‌های با ذغال چوب یا منحنی‌های رنگارنگ زیبا که در نقاشی‌ها یافت می‌شوند همگی می‌توانند عنصری از میل جنسی را به فضای شما اضافه کنند.

10. از پوشش رنگ مشکی امتیاز بگیرید.

رنگ مشکی می تواند دراماتیک و غم انگیز باشد، اما همچنین بسیار جذاب است. یک دیوار برجسته، کابینت یا مبلمان به این رنگ را در نظر بگیرید تا به فضای شما عنصری جذاب و کلاسیک ارائه دهد.

 

پیشنهاد مطالعه بیشتر: مد 2023 در دکوراسیون داخلی

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *