اکنون بسیاری از اداره‌ها کاملاً از راه دور کار می کنند، اما برای برخی از شرکت ها، تماس انسانی و حضور در دفتر هنوز مهم است، حتی فقط برای برگزاری یک جلسه مهم یا ایجاد تیم کاری.

در این پست از فروشگاه دکوراسیون داخلی AE، ایده هایی برای تجهیز یک دفتر کار با سلیقه، بدون از دست دادن عملی بودن را خواهیم دید. و بسیاری از این نکات می توانند برای استودیوی خانگی نیز عالی عمل کنند.

 

مبلمان اداری: میز جلسه

ایده برای دکوراسیون اداری

برای اتاق جلسه یک دفتر، میز U شکل نیز بسیار زیبا و کاربردی است، کلاسیک که کمی به فیلم های خاصی اشاره دارد. میز U شکل یک انتخاب مناسب برای اتاق جلسات اداری است، زیرا به گوینده اجازه می دهد در مرکز قرار گیرد و می تواند با همه شرکت کنندگان ارتباط برقرار کند.

 

مبلمان اداری: دیوارهای رنگی مطابق با طرح رنگ

دیوارهای قرمز؟ بله، ایده خوبی است اما... شاید بهترین ایده نباشد. از سوی دیگر، رنگ قرمز تمایل به تحریک دارد. انتخابی که به خوبی با نیازهای کسانی که حتی با سرعت کار می کنند سازگار نیست. برای لمس رنگ، بهتر است سایه های سرد را انتخاب کنید: اسطوخودوس، سبز آبی، آبی روشن.

 

طراحی دفتر: انتخاب درب مناسب

در یک دفتر، اغلب لازم است درهای اتاق را قفل کنید تا به طور خصوصی با یک مشتری یا تیم صحبت کنید. و به خصوص اگر در بسیاری از افراد کار می کنید، داشتن کمی حریم خصوصی ضروری است. بهتر است درهای شفاف مانند درهای شیشه ای را انتخاب کنید تا نور راهروها را از بین نبرید.

 

مبلمان اداری: چراغ و روشنایی

در دفتر، روشنایی بسیار مهم است: حتی اگر دفتر دارای نور طبیعی زیادی باشد، در ماه‌های زمستان حداقل برای چند ساعت نیاز به روشن کردن لامپ‌ها وجود دارد. یک ایده خوب برای نورپردازی اداری می تواند سرمایه گذاری بیشتر در نورپردازی باشد تا از استرس و خستگی چشم جلوگیری شود. و اگر نورها نیز زیبا باشند، خیلی بهتر است.

 

دکوراسیون دفتر: لمس کلاسی

اداره را زیباتر می کنید؟ شما مجبور نیستید در یک محیط غمگین و آرام کار کنید. به عنوان مثال، می توانید به تزیین دیوار با کاغذ دیواری خاص فکر کنید که جلوه زیبایی به کل فضا می بخشد.

 

مبلمان اداری: لمس زندگی با گیاهان

نهال در دفتر. آنها می توانند محیط را دلپذیرتر کنند، اما مهمتر از همه، به تمیز نگه داشتن هوا کمک می کنند. برخی از گیاهان مناسب برای قرار دادن در دفتر عبارتند از: درخت یشم، فیلودندرون، بنفشه آفریقایی.

 

قفسه بندی اداری: انتخاب مناسب

قفسه بندی: یک عنصر مهم در دفتر، به ویژه در اداره. انتخاب قفسه مناسب برای بایگانی اسناد مهم است: جادار و با قفسه های ساخته شده برای اندازه گیری پوشه ها. ممکن است یک ایده خوب این باشد که آن را به رنگ دیوار بخرید تا کمی کمتر به چشم بیاید.

 

مبلمان اداری: مناسب ترین صندلی را پیدا کنید

صندلی اداری

صندلی همچنین یک عنصر بسیار مهم در دفتر است، جایی که افراد تمایل دارند حداقل 8 ساعت را پشت میز بنشینند.

ویژگی اساسی یک صندلی اداری کامل؟ راحتی آن است.

مبلمان اداری: صندلی راحت و زیبا

 

راهنمای خرید بهترین صندلی اداری را بخوانید!

صندلی اداری چه چرخ داشته باشد چه نباشد، باید پشتی (کمر) را به خوبی نگه دارد و ارگونومیک باشد. و لزوماً لازم نیست که از لمس رنگ چشم پوشی کنید. این نمونه‌ها، در سایه‌های صورتی روشن، به هر دفتری حس یکپارچه سازی بسیار ظریف می‌دهند.

 

از دست ندهید:

چگونه صندلی و میز ناهارخوری را هماهنگ کنیم؟

اتاق نشیمن کوچک با دکوراسیون مدرن

5/5 - (4 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *