در دنیای پلاستیک و نیمه هادی های ما، افزودن چیزی طبیعی به خانه شما کل تجربه را تغییر می دهد. خیلی گرمتر و دنج تر می شود و خانه شما را واقعاً مکانی دوست داشتنی میکند. یک نقشه جهان چوبی، چند صندلی قدیمی، قفسه‌ها... هر چوبی که می‌خواهید اضافه کنید، زیرا در فضای داخلی شما خوب عمل می‌کند.

صندلی های چوبی

صندلی چوبی

از تخته سه لا پلاستیکی یا رنگ زده خسته شده اید؟  مجموعه ای از صندلی های چوبی اتاق شما را متمایز می کند. محکم و در عین حال سبک وزن، آنها چیزی غیرعادی در قرن بیست و یکم هستند، و با این حال کاملاً با مد قدیمی و مدرن مطابقت دارند.

این صندلی ها اگر به درستی ساخته شوند، برای نشستن کاملاً راحت هستند. ما تاکید می کنیم که صندلی های چوبی طبیعی باید محکم و از قطعات ضخیم ساخته شده باشند. این باعث دوام و ظاهر عالی آنها می شود. هر تعداد از این نوع صندلی های چوبی را که نیاز دارید خرید کنید. یکی از اتاق های خود را شبیه یک کافه قدیمی کنید. تصور کنید که با سایر اعضای خانواده روی اینها نشسته اید، نوشیدنی می نوشید، به یک موسیقی قدیمی گوش می دهید، در نور یک لامپ رشته ای یا حتی چند شمع... این صندلی ها ممکن است به عنصر تعیین کننده خانه شما تبدیل شوند! چه به دنبال ترکیب ظاهری قدیمی باشید یا مدرن صندلی های چوبی میتواند طراحی داخلی متفاوت و زیبایی را رقم بزند.

تیرهای چوبی

تیرهای چوبی زیر سقف

این نوع تیر های چوبی می توانند بیشتر تزئینی باشند و زیر سقف کار گذاشته شوند. با این حال، به نظر می رسد که سقف خانه شما روی آنها قرار دارد. خشن و سخت، آنها زمان قبل از بتن را یادآوری می کنند. تیرهای چوبی را مستقیماً به دیوارهای خود ثابت کنید، و سقف شما نگاه های خوشحال کننده را از هر مهمان - و همچنین از طرف خودتان - به خود جلب می کند.

تیر های چوبی نه تنها قدیمی به نظر می رسند، بلکه منسوخ هم نیستند. آنها تا حد زیادی با لامپ های رشته ای آویزان، سبدهای گل یا میکروگرین، قفس پرندگان، و هر چیزی که می توانید به طناب یا سیم آویزان کنید، ترکیب می شوند. اگر از افراد خلاق هستید، می توانید راه های بیشتری برای استفاده از این پرتوها ابداع کنید. تیر های چوبی همچنین ترکیبات خارق العاده ای با سایر تزئینات یا مبلمان چوبی ایجاد می کنند.

یک نقشه چوبی

نقشه چوبی

داشتن نقشه جهان روی دیوار ایده خوبی است که نشان دهنده اهمیت شما در مورد سیاره است. اگر به بخشی از جهان بیشتر اهمیت می دهید، نقشه کشورها و مناطق خاصی وجود دارد. به راحتی روی دیوار ثابت می شود، بنابراین به نظر می رسد که خود دیوار پس زمینه است. نقشه های چوبی رنگ های مختلفی دارند، بنابراین می توانید یکی را انتخاب کنید که روی دیوار شما چشمگیرتر به نظر می رسد.

تنها یک نقطه ضعف در این نوع نقشه وجود دارد. مثلاً، اگر ناگهان یک پادشاه آفریقایی تصمیم بگیرد که نام پادشاهی خود را تغییر دهد (مثل این که برای اسواتینی اتفاق افتاد، که قبلاً سوازیلند نامیده می شد)، یا یک کشور اروپایی به دو یا چند قسمت تقسیم شود، مانند یوگسلاوی سابق یا چکسلواکی، نقشه شما در یک منطقه منسوخ می شود. اما در حالت کلی میتواند هر نقطه‌ای از این نقشه های زیبای چوبی، شما را یاد خاطره ای بیاندازد.

یک دیوار چوبی

یا حداقل یک تکه از آن. کاغذ دیواری های سنتی در حال حاضر از مد افتاده اند، در حالی که طرح های بافت دار یا مینیمالیستی نیز هنگام پوشاندن کل محیط کسل کننده هستند. چرا قسمتی از دیوار خود را با تخته های چوبی نپوشانید و میز عسلی یا میز جلو مبلی خود را نزدیک آن قرار ندهید؟ این به طور کامل تجربه را تغییر خواهد داد. حتی مجبور نیستید اتاقتان را ترک کنید تا مکانی متفاوت پیدا کنید.

این دیوار به خوبی با همه چیزهایی که در مورد تیرهای سقفی صحبت کردیم ترکیب می شود:

  • لامپ های رشته ای
  • گل ها
  • صندلی های چوبی
  • قفس پرندگان
  • قفسه کتاب

تنها چیزی که در این دیوار عالی به نظر نمی رسد یک نقشه چوبی جهان است. اما دیوارهای دیگری برای آن وجود دارد.

قفسه های نردبانی

قفسه نردبانی چوبی

چیزی که شبیه یک نردبان چوبی محکم به نظر می رسد لزوماً نردبان نیستد. پله های آن به طور غیرمعمول گسترده است و در واقع قفسه هستند. چه چیزی می توانید روی اینها بگذارید؟ هر چی بخوای گل، کتاب، ابزار، لباس - هر چه باشد. نردبان می تواند چند قلاب در طرفین خود داشته باشد که عملکرد آن را حتی بیشتر می کند.

مشکل اینجاست که ممکن است فضای زیادی را اشغال کند. علاوه بر این، دسترسی به پله های بالایی آن نیز سخت خواهد بود. اما شما می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را در آنجا قرار دهید - چیزی که به ندرت نیاز به لمس کردن دارید اما همیشه دوست دارید ببینید. چنین عنصری به فضای شما هوا و شفافیت می بخشد.

دکوراسیون فانتزی شما می تواند هر چیزی چوبی را در خود جای دهد. چوب طبیعی همیشه مد است. و استفاده از این نوع دکوراسیون با چوب های طبیعی به خانه های شما حس زندگی ارائه دهد.

 

شاید دوست داشته باشید مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید:

 

3.2/5 - (25 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *