تزیینات مغازه و ویترین، اکسسوری و مبلمان دکوری


دکوراسیون را به نقطه قوت مغازه خود تبدیل کنید! آیا به تازگی مکان ایده آل برای فعالیت حرفه ای خود را پیدا کرده اید؟ آیا ایده محصولی برای باز کردن کسب و کار رویاهای خود پیدا کرده اید؟ شما مشتریان را می شناسید، متر مربع های لازم، محله، پاساژ، حوضه آبریز را تجزیه و تحلیل کرده اید و در نهایت شروع به دریافت اولین لوازم می کنید، اکنون فقط لوازم جانبی ویترین مغازه ها را که مناسب ارائه بهتر است از دست داده اید. تقریباً برای افتتاحیه ای که مدت ها انتظارش را می کشید آماده است.

تزیین فضای تجاری به معنای ایجاد یک ویترین زیبا و دلپذیرتر کردن فضای داخلی است. با این حال، پیروی از برخی دستورالعمل‌ها و دستیابی به هماهنگی بین محصولات فروخته شده، دکوراسیون و چیدمان فضای فروش ضروری است: این همان چیزی است که به آن «مرچندایزینگ» می‌گویند، هنر جذب مشتری در داخل یک فروشگاه با ایجاد احساس در آنها. مثل ورود

قبل از شروع دکوراسیون مغازه باید چندین عنصر در نظر گرفته شود:

بودجه: باید به اندازه کافی مهم باشد تا محصولات فروخته شده به صورت حرفه ای برجسته شوند.

هدف: یک فروشگاه لباس زنانه مانند یک فروشگاه لوازم الکترونیکی یا کفش تزئین نخواهد شد. بنابراین توصیه می شود برای الهام گرفتن از ایده های خوبی که قبلاً اجرا شده اند، به رقابت نگاه کنید.

محل سکونت: چه ویترین و چه حتی تابلو، در دکوراسیون مغازه باید خیابان، خیابان یا محله ای که مغازه در آن قرار دارد نیز در نظر گرفته شود. با این حال، نیازی به ترکیب شدن با جمعیت نیست: یک نوع تابلوی مبتکرانه یا رنگ متفاوت مبلمان راهی برای متمایز شدن از رقبای موجود خواهد بود.

تنها چیزی که اکنون نیاز دارید لوازم تزئینی مغازه و ویترین است

برای جلب نگاه رهگذران، تشویق مشتریان به ورود و متمایز کردن خود با اصالت از رقبا، فضای فروش شما باید احساسات بازدیدکنندگان را برانگیزد، مشتریان دوست دارند وارد مغازه‌هایی شوند که صحنه‌پردازی‌های زیبا و جذاب، محصولات شما را ارائه می‌دهند. و تصویر برند شما افزایش می یابد و کار در یک محیط تصفیه شده انگیزه بیشتری برای همکاران شما ایجاد می کند.

با طراحی داخلی دکوراسیون مناسب و بهینه فروشگاه خود به فضای تجاری خود شخصیتی منحصر به فرد می بخشید! ما به شما تزیینات ویترین مغازه را پیشنهاد می کنیم که به طور خاص برای هر فصل طراحی شده و توسعه تجاری فروشگاه شما را در تعطیلات اصلی همراهی می کند.

با کمک به شما برای بهبود تصویر برند و فضای فروش خود، گردش مالی خود را نیز افزایش خواهید داد. به این دلایل، شما نیاز به خرید اقلام تزئینی کریسمس، روز ولنتاین، روز مادر دارید که به شما امکان می دهد محصولات موجود در فروش را ارتقا دهید و محیطی مطلوب برای خرید ایجاد کنید.

 

کدام دکوراسیون را برای کسب و کار خود انتخاب کنم؟

این سوال اغلب به این دلیل مطرح می شود که یک مغازه مانند یک موجود زنده است و به همین دلیل باید خود را تجدید کند، عمل کند و با تغییرات سازگار شود. چگونه یک مغازه را خوب تزئین کنیم؟ چگونه یک ویترین کریسمس بسازیم یا آن را در حین فروش برپا کنیم؟ چگونه ویترین لباس اصلی بسازیم؟

تزیین درست کسب و کار شما می تواند مرحله سختی باشد، به خصوص زمانی که یک کسب و کار راه اندازی می کنید یا ایده هایتان تمام می شود. دکوراسیون یک کسب و کار حرفه ای به موادی برای پانسمان پنجره با کیفیت حرفه ای مطمئن و تمام آن ترفندها و محصولات مناسب برای بهینه سازی موفقیت آمیز کسب و کار شما نیاز دارد.

این انعکاس روی رنگ‌ها و شکل‌ها و همچنین با توجه به فصل‌ها انجام می‌شود، بدون ترس از جسارت غیرمعمول در هنگام نصب ویترین مغازه، کارت ویزیت واقعی یک تاجر. به یاد داشته باشید که یک رهگذر در چند ثانیه کیفیت یک مغازه را بر اساس ظاهر، اصالت و مراقبت از ویترین ها قضاوت می کند.
از لوازم جانبی مبلمان، مبلمان تزئینی و همچنین گل های مصنوعی یا درختان و ویترین های ما برای برجسته کردن اقلام خود با حفظ سبک و طراحی مبلمان فروشگاه استفاده کنید.
ویترین مغازه خود را بچینید و مغازه خود را با جزئیات کوچک بازسازی کنید که شخصیت شما را افزایش می دهد.
محصولات ما را برای تزیینات فصلی، از برگردان های پنجره گرفته تا تزیینات، تزئینات کریسمس روشن، برای تجدید طراحی نمایشگاه های خود با توجه به تعطیلات و مجموعه های موجود انتخاب کنید.

دکوراسیون ویترین و مغازه خود را برای هر فصل!

تغییر فصل زمان مناسبی برای بازسازی فروشگاه و افزایش فروش است. AE مجموعه وسیعی از تزئینات کریسمس، تزئینات عید پاک، عناصر تزئینی و اشیاء موضوعی را برای هر دوره از سال در اختیار شما قرار می دهد. برای ایجاد ویترین های خاص، یا برای زنده کردن فضاهای مغازه خود، درختان، شاخه ها، گل های تقلبی و گیاهان هنری را انتخاب کنید.

ویال ها، عناصر مضمون و چمن مصنوعی یا فرش های برفی: بنابراین می توانید فضای مثبتی برای خرید در فروشگاه خود ایجاد کنید.

برای انتخاب لوازم جانبی برای پنجره های کریسمس یا در بهار در ایام عید پاک، با آمدن هوای خوب یا در زمستان، باید مطمئن شوید که هر عنصر استفاده شده می تواند با محیط خارجی ترکیب شود ... اما همیشه با کمی پیشروی (یک زوج یا سه هفته) و زیباترین ویژگی های آن را تقویت می کند. دکوراسیون پاییزی با برگ های خشک، شاخه ها و رنگ های رمانتیک به عابران یادآوری می کند که زمان آن فرا رسیده است که کمد لباس خود را برای تغییر فصل آماده کنند. با تمام لوازم تزئینی ما، این امکان را خواهید داشت که در هر زمانی از سال خرید کنید.

ما هرگز نباید اهمیت دوره کریسمس، روزهای منتهی به روز ولنتاین یا عید پاک را فراموش کنیم، اما همچنین فروش، همه مناسبت های خاص که شایسته و نیاز به تزئینات مناسب برای مغازه ها هستند که به فروش بهتر و بیشتر شما کمک می کند.

فروشگاه شما با رتیف سرزندگی بهار، شادی تابستان، عاشقانه های پاییز و گرمای کریسمس را منتقل می کند و با صحنه نگاری های خود به لذت بخشیدن و لذت بخشیدن به پیاده روی مشتریان خود کمک می کنید.

 

مغازه را تزئین کنید تا به یک ابزار بازاریابی تبدیل شود

در هر فصلی از سال، یک مغازه باید همیشه به خوبی تزئین و سازماندهی شود تا مشتریان را ترغیب کند تا وارد شوند و از یک تجربه خرید عالی در محیطی شیک و بدیع استفاده کنند. وقتی صحبت از دکوراسیون می شود، به لوازم تزئینی برای قرار دادن روی پیشخوان، آویزان کردن در قفسه ها یا قرار دادن روی قفسه فکر کنید. و چرا مبلمان تزئینی را امتحان نکنید؟ به عنوان مثال، برای کریسمس، می توانید یک ویترین فروشگاهی به شکل درخت یا یک نمایشگر به شکل آهو نصب کنید. برای جلب توجه و ایجاد نقاط نوری جالب، ردیف هایی از چراغ های برقی با ال ای دی در کابینت ها قرار دهید.

84 عکس برای ایده گرفتن تزئین دکوراسیون مغازه و فروشگاه

فروشگاه دکوراسیون داخلی AE

5/5 - (3 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *