همیشه باید در نظر داشته باشیم که یکی از اهداف اصلی فنگ شویی، هماهنگی با محیط زیست است. این امر با قوانین و نکات خاصی به دست می آید که به تعادل انرژی محیط شما کمک می کند تا به هماهنگی در مقیاس بزرگتر دست پیدا کنید.

به گفته فنگ شویی، یک فضای متعادل و هماهنگ، آهنربای خوشبختی و رفاه تمام نشدنی است. اگر به آن فکر کنید و از اصول اولیه پیروی کنیم: نظافت، نظم و تعادل، رسیدن به آن خیلی سخت نیست. و وقتی می گوییم تعادل، منظورمان این است که از تک تک اتاق های خانه شما باید به خوبی مراقبت شود تا در کل، خانه ای متعادل از نظر انرژی داشته باشید.

یکی از عناصری که به ما در رسیدن به این تعادل کمک می کند گیاهان هستند، توصیه می شود هر اتاق یک گیاه داشته باشد، اما تقریبا همیشه حمام را فراموش می کنیم. فنگ شویی حداقل لیستی از پنج گیاه ایده آل برای داشتن در حمام دارد و در نتیجه اقتصاد و جریان پول شما را بهبود می بخشد.

گهواره موسی

به گفته فنگ شویی، انرژی ای که این گیاه به محیط می دهد انرژی آرامش، معصومیت و پاکی روح است. بنابراین ما در مورد یک دافع عالی انرژی منفی صحبت می کنیم. ما اغلب حمام را فراموش می کنیم و فراتر از نظافت، به دکوراسیون آن توجه زیادی نمی کنیم. قرار دادن گیاه گهواره موسی به لطف رنگ ها و اندازه و نوع انرژی که این گیاه دارد به تعادل انرژی می رسد. همانطور که اگر این کافی نیست، به جریان انرژی نیز کمک می کند، بنابراین داشتن یک گیاه از این گونه در حمام یک تصمیم عالی است.

پوتوس (تلفن)

به گفته فنگ شویی، خاصیت اصلی این گیاه انرژی انبساطی آن است، یعنی توانایی آن در چند برابر کردن انرژی های خوب. علاوه بر این، گیاهی است که مراقبت از آن بسیار راحت میباشد، بنابراین رطوبت و سردی حمام به هیچ وجه روی آن تأثیر نمی گذارد. فنگ شویی همچنین به ما می گوید که گیاه تلفن یا پوتوس توانایی احیای محیط و تبدیل انرژی ها را دارد، مانند کانالی از ارتعاشات که به تمام انرژی هایی که جذب می کند تأثیر مثبت می دهد. داشتن آن در کنار کمد روشویی یا وان در حمام ایده آل است.

سانسویریا

سانسویریا یا زبان مادرشوهر به بیان فنگ شویی توانایی پاکسازی محیطی را دارد که در آن یافت می شود، به همین دلیل تأثیر خوبی در اتاق ها ایجاد می کند. قرار دادن یکی در حمام به رفع انسداد انرژی و ایجاد ارتعاشات رفاه کمک می کند. فنگ شویی توصیه می کند یک سانسویریا در ورودی حمام داشته باشید تا کل فضا در تعادل باشد.

سرخس

فنگ شویی میگوید، سرخس یکی از نمادهای فراوانی و یکی از پرکاربردترین گیاهان تزئینی در خانه های چینی است که به دلیل انرژی شکوفایی آن است. این گیاه برای حمام بسیار مناسب است زیرا رطوبت این فضا به شکوفایی آن کمک می کند، بنابراین سرخس در اینجا ضمن جذب فراوانی ثروت، در شرایط خوبی باقی می ماند و بهتر از آن، پول از دست رفته، نشتی اقتصادی و هر مشکلی مرتبط با این موضوع را ترمیم می کند.

بامبو لاکی

بامبو لاکی یکی از گیاهان مورد علاقه فنگ شویی است زیرا دارای خاصیت فعال کردن فراوانی و انرژی های خوب است و همچنین رکود انرژی ایجاد شده در گوشه و کنار را از بین می برد.

به عنوان یک نکته اضافی، بهترین بامبوی لاکی با بیش از پنج ساقه است تا فراوانی آن تضمین شود.

بهترین مکان برای بامبو شما نزدیک قفسه ها، کابینت های دارو یا مبلمان حمام شماست، مکان هایی که نور مستقیم خورشید را دریافت نمی کند.

ناگفته نماند که شما حمامی هماهنگ، زیبا و آراسته خواهید داشت، با کمک این گیاهان توصیه شده توسط فنگ شویی، حمامی متعادل و آماده برای جذب ثروت و فراوانی اقتصادی خواهید داشت.

 

شاید مطالب زیر برای شما دوست داشتنی باشد:

حمام های مدرن در سال 2022

طراحی دکوراسیون حمام 

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *