فنگ شویی هنر و علم سازماندهی فضا برای به حداکثر رساندن انرژی مثبت است. منشا آن در چین باستان است و در سراسر جهان بسیار محبوب شده است. تمرین موفقیت آمیز فنگ شویی بسیار پیچیده تر از آن است که در این مقاله از مجله دکوراسیون AE توضیح داده شده است.
ما در اینجا شما را به کشف 10 قانون اساسی فنگ شویی دعوت می کنیم تا یک فضای داخلی ذن پر از انرژی های مثبت را ارائه دهید.

فنگ شویی چیست

1- مراقب ورودی خانه باشید.

انرژی مثبت از درب ورودی وارد خانه می شود. نمای خانه باید دلپذیر و مرتب و بدون به هم ریختگی و مانع باشد. هیچ چیز نباید آسیب ببیند و گیاهان مرده باید قطع شوند.

2- اتاق ها را شلوغ نکنید.

این برای داشتن یک خانه هماهنگ کاملاً اساسی است. بی نظمی در خانه جریان انرژی مثبت را محدود می کند و می تواند منجر به اختلال در تفکر شود. داشتن یک خانه مرتب و منظم باعث ایجاد احساس آرامش و آرامش می شود. هر چیزی که شکسته، استفاده نشده یا خاطرات ناخوشایند را زنده می کند باید از شر آن خلاص شود.

3- مبلمان را به درستی قرار دهید.

مبلمان باید به گونه ای قرار گیرد که با عبور از اتاق تداخل نداشته باشد، این بازتابی از جریان انرژی است. مردم باید بتوانند در صورت امکان با پشت به دیوار بنشینند.

4- محل کار و استراحت را از هم جدا نگه دارید.

دفاتر خانگی یا کارگاه ها باید به وضوح از مناطق زندگی جدا شوند. اگر اینها با هم مخلوط شوند، آرامش غیرممکن خواهد بود، همان طور که میز کار در اتاق خواب از خواب راحت و استراحت آرام جلوگیری می کند.

5- به سرعت تعمیرات را انجام دهید.

هر خانه ای که دارای ویژگی هایی مانند پله ها، درها یا پنجره های شکسته یا کار نمی کند، جریان انرژی مثبت را محدود می کند. تعمیرات باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود تا انرژی دوباره آزادانه جریان یابد.

6- آینه ها را نصب کنید.

آینه ها باید انرژی مثبت را منعکس کنند و در نتیجه قدرت آن را دو برابر کنند. آنها همچنین با جلوگیری از جریان انرژی منفی در اطراف خانه کار می کنند. با این حال، قرار دادن آینه جلوی درب ورودی توصیه نمی شود، زیرا این انرژی مثبت را از خانه خارج می کند.

7- با گیاهان، گل ها و میوه ها تزئین کنید.

قرار دادن گل‌ها و گیاهان تازه انرژی مثبت را تسهیل می‌کند، اگرچه باید از آن‌هایی که خار دارند اجتناب کرد. یک کاسه میوه به جای گل باید در اتاق خواب قرار گیرد تا سلامت جنسی را تقویت کند و اعتقاد بر این است که قرار دادن پرتقال و لیمو در سرتاسر خانه باعث خوش شانسی می شود.

پیشنهاد مطالعه: 5 گیاه در حمام برای رسیدن به ثروت به توصیه فنگ شویی

8 - یک آبنما نصب کنید.

این برای اجرای موفقیت آمیز فنگ شویی، که به باد و آب ترجمه می شود، ضروری است. وجود آب باعث ایجاد احساس آرامش و هماهنگی می شود.

9- خانه را با رنگ های مناسب پر کنید.

رنگ ها در فنگ شویی معنای خاصی دارند و رنگ های مختلف نشان دهنده چیزهای مختلف است. به عنوان مثال، سبز نماد طبیعت است، و بنابراین نماینده زندگی و امید است. زرد نشان دهنده قدرت است و قرمز و بنفش خوش شانس هستند. رنگ های آرامش بخش بهترین استفاده را در فضاهای زندگی می کنند.

10- از خطوط و گوشه های تیز خودداری کنید.

منحنی در فنگ شویی ارجح است. گوشه های تیز انرژی منفی ساطع می کنند. از همه جا از نشان دادن گوشه ها به سمت تخت یا صندلی خودداری کنید تا بتوانید آرامش را بدست آورید.

این 10 قانون اساسی فنگ شویی که باید از آنها پیروی کنید به ایجاد خانه ای هماهنگ تر و مرفه تر کمک می کند. این هنر باستانی به میلیون ها نفر در سراسر جهان کمک کرده است تا زندگی خود را به گونه ای سازماندهی کنند که آرامش و رفاه را افزایش دهد. در حالی که با فنگ شویی چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد، این قوانین نشان می دهد که برخی از اصول اساسی وجود دارد که می توان برای شروع تغییر در زندگی شما از آنها استفاده کرد.

 

پیشنهاد مطالعه : معنی فنگ شویی چیست ؟

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *