دکوراسیون داخلی

سبک دکوراسیون فرانسوی

سبک دکوراسیون فرانسوی

از سبک یونانی گرفته تا گرایش های مصری، دکوراسیون داخلی متاثر از معماری و سبک خیره کننده بسیاری از کشورها است. طراحی دکوراسیون لوکس و شیک فرانسوی الهام بخش بسیاری از گرایش های طراحی بر اساس ظرافت و پیچیدگی است.

دگرگون کردن فضای داخلی خود برای مطابقت با دکوراسیون فرانسوی خیره کننده، آسان است. از جزئیات کوچکتر گرفته تا دیوارهای شما، طراحی سبک فرانسوی مطمئناً خانه ای آرام و زیبا را به شما هدیه میدهد.

سبک دکوراسیون فرانسوی

از قرن 15 و 16، دکوراسیون داخلی فرانسوی بر روندهای سراسر جهان تأثیر گذاشته است. طراحی فرانسوی با رنگ‌های پاستلی ملایم، خطوط منحنی و جزئیات پیچیده، ترکیبی جاودانه از روندهای قدیمی با لمس معاصر است.

سبک دکوراسیون فرانسوی

تحریک تمام حواس پنج گانه برای یک محیط متعادل و دلپذیر مهم است. از زیبایی بصری گرفته تا بافت های لمسی، طراحی سبک فرانسوی غیرقابل انکار است.

ویژگی: رنگ ها

رنگ های پررنگ معمولاً در سبک دیزاین فرانسوی یافت نمی شوند، روندی که در مناطقی مانند پاریس مورد استفاده قرار میگیرد. سفید در تمام سایه های موجود آن یک انتخاب محبوب است و رنگ‌های گرم، اتاق را به فضایی جذاب‌تر تبدیل می‌کند.

از پاستل های نرم نیز استفاده می شود که اتاق را شیک و پیچیده نگه می دارد. رنگ‌های پاستلی با دکوراسیون آراسته و با لوازم آنتیک تضاد دارند.

طراحی دکوراسیون فرانسوی

ویژگی: دکور عتیقه

سبک سلطنتی واقعاً هنگام تزئین و خرید مبلمان آشکار می شود. جزئیاتی مانند یک ساعت عتیقه، حسی از سبک رنسانس را به اتاق اضافه می کند و در عین حال با طراحی کلی هماهنگ است. آینه‌ها و لوسترهای طلایی و پیچیده دوران قدیم را تداعی می‌کنند، که در آن افراد سلطنتی کاخ‌های خود را به طرز مجللی تزئین می‌کردند.

در دوران مدرن، این دست سازهای عتیقه هستند که زندگی را به خانه می‌بخشند و آنچه را که دکوراسیون فرانسوی در قرن‌های گذشته به آن مشهور بوده است، برجسته می‌کند.

دکوری عتیقه

ویژگی: لمس معاصر

سادگی مینیمالیسم معاصر با رنگ های سلطنتی دکوراسیون، ترکیب شده است تا ظاهر طراحی سبک فرانسوی را تکمیل کند. کف چوبی برای ظاهری باکیفیت عالی است و زیبایی دو چندانی را ارائه می دهد. به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت، نه تنها یک کفپوش زیبا، بلکه یک کفپوش بهداشتی نیز تضمین می شود که به مبارزه با آلرژی کمک می کند، زیرا کیفیت هوای داخلی عالی را فراهم می کند.

تخت خواب فرنچ

سایر مطالب پیشنهادی:

 

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *