مبلمان باغ و فضای باز، منطقه ای از خانه شما که نیاز به نگهداری زیادی دارد و اغلب با توجه کمی مبله می شود. داشتن باغ و فضای باز ثروتی است که همه ندارند: انتخاب دقیق مبلمان در این منطقه نیز ضروری است. البته، ما باید به مواد انتخاب شده و همچنین به رنگ ها، ابعاد و موقعیت توجه کنیم: با هم با جزئیات بیشتری خواهیم دید. علاوه بر نگهداری از چمن‌ها، درختان و درختچه‌ها، باید محیطی کاربردی ایجاد کرد که گذراندن یک بعد از ظهر در فضای باز را دلپذیر کند. باغ می تواند به مکانی برای اشتراک گذاری تبدیل شود، به عنوان مثال، برای سازماندهی شام.

تجهیز باغ و نمای بیرونی خانه شما با دقت پتانسیلی دارد که اغلب کمتر مورد توجه قرار می گیرد. این امکان را فراهم می کند تا از خانه خود حداکثر استفاده را ببریم و همچنین محیطی را بازسازی کنیم که به ما کمک می کند تا از برق خارج شویم. همانطور که خواهیم دید، لوازم باغ و مبلمان فضای باز انواع مختلفی دارند. خیلی به موقعیت، سبک مبلمانی که می‌خواهیم بپذیریم و پروژه‌ای که می‌خواهیم انجام دهیم بستگی دارد. هیچ چیز را نمی توان به شانس واگذار کرد، یک باغ و یک محوطه بیرونی مجهز به خانه ما جلوه بیشتری می دهد. لوازم جانبی مبلمان هر کدام نقش خاصی دارند اما هدف باید ایجاد ترکیبی عالی از فضای باز، محیط سبز و حداکثر کارایی باشد. بیایید به جزئیات بیشتر برویم و ویژگی هایی را که باید در نظر گرفته شوند، ببینیم.

مبلمان باغ و فضای باز

مبلمان باغ و فضای باز، قبلاً به اهمیت انتخاب وسایل این قسمت از خانه با دقت و توجه اشاره کرده ایم. اگرچه باغ یا تراس است، اما در هر صورت باید این منطقه را جزء جدایی ناپذیر خانه خود بدانیم. در انتخاب لوازم جانبی مبلی که باید در بیرون قرار دهیم، احتیاط لازم است، دقیقاً به این دلیل که باید عملکرد و سلیقه را با انتخاب مواد مقاوم و مناسب ترکیب کنیم. نه به پلاستیک‌ها و امثال اینها که با گذشت زمان در باغ یا بیرون از آن رها می‌شوند یا تغییر رنگ می‌دهند یا تمایل به خراب شدن دارند.

مبلمان باغ و فضای باز

دقت کنید:

نوع مبلمانی که ما برای بقیه خانه انتخاب کرده ایم نیز به ایجاد یک رشته مشترک بین داخل و خارج کمک می کند. البته مبلمان فضای باز همیشه از قوانین مبلمان داخلی پیروی نمی کند. ما قبلاً بر اهمیت انتخاب موادی که برای مدت طولانی در برابر عوامل جوی مقاومت می کنند و همچنین گوشه سبز ما را تزئین می کنند تأکید کرده ایم.

بسته به اندازه و مکان، گزینه های مختلفی برای انتخاب داریم.

به عنوان مثال، اگر فضای بیرونی نسبتاً کوچک است، توصیه می شود که مبلمانی را انتخاب کنید که خیلی حجیم نباشد. بر روی برخی از عناصر ضروری تمرکز کنید که نمی توان آنها را از دست داد تا فضای باز را کاربردی تر کند. به عنوان مثال، یک میز با تعدادی صندلی باغ، یک چتر و نورافکن های LED در فضای باز برای روشنایی کامل. ایده یک باغ ژاپنی، مینیمال و راحت نیز جالب است.

از طرف دیگر، اگر باغ شما بسیار بزرگ است، آزادی مطمئناً بیشتر است. در این صورت، ما واقعاً می توانیم به تخیل خود اجازه دهیم. ایده آل این است که همیشه حداکثر کارایی را ارائه دهید و فضای آزاد زیادی بگذارید. برای ایجاد یک محیط آرامش واقعی، دستورالعمل های مبلمان ژاپنی مفید است. می‌توانیم صندلی‌های راحتی، مبل‌ها، یک باربیکیو خوب برای عصرانه‌ها با دوستان اضافه کنیم. اگر خانواده شما پرجمعیت است، فضای بازی برای کودکان به خصوص در فصول گرم سال می تواند مفید باشد. به صلاحدید خود عناصر تزئینی مانند فواره ها، مجسمه ها یا اشیاء دیگر را نیز اضافه کنید. همچنین ببینید: ایده های خلاقانه برای تزئین باغ.

ایده برای چیدمان مبلمان باغ

مبلمان باغ و فضای باز: مجموعه باغ

ست باغ یکی از انتخاب هایی است که بیشتر در مورد مبلمان باغ و فضای باز انجام می شود. اما با چه چیزی مطابقت دارد؟ بنابراین، مجموعه باغ معادل مجموعه ای از لوازم جانبی مبلمان است که در بیشتر موارد با هم فروخته می شود. مجموعه باغ از یک میز، صندلی های همسان به جای صندلی راحتی تشکیل شده است. همچنین گزینه های زیادی برای پرده های Ikea وجود دارد، حتی برای استفاده در فضای باز.

دقت کنید:

این مجموعه ای است که وقتی در مورد مبلمان باغ و فضای باز صحبت می کنیم نمی توان آن را از دست داد، دقیقاً به این دلیل که بلافاصله اجازه می دهد کل منطقه کاربردی تر شود. استفاده حداکثری از باغ و فضای بیرونی به معنای داشتن فرصت سپری کردن هر چه بیشتر در این منطقه است.

همانطور که قبلاً گفتیم برای مجموعه باغ نیز باید متغیرهایی در نظر گرفته شود. بیایید آنها را با هم ببینیم:

 

مکان، این عمدتا به این بستگی دارد که آیا باغ شما دارای یک منطقه ایده آل برای قرار دادن مجموعه میز و صندلی باغ است یا خیر. ایده آل این است که یک سطح پشتیبان ایجاد کنید، ساخته شده از آجر یا چوب، شاید بالاتر از چمن باغ قرار گیرد. توصیه این است که برای قرار دادن میز با صندلی، فضای نسبتاً روشنی را انتخاب کنید. همچنین ببینید: چگونه خانه خود را با آجرهای نمایان تجهیز کنید: فضای داخلی و خارجی

مواد، ما در پاراگراف بعدی توضیح خواهیم داد که کدام مواد برای فضای باز مناسب هستند.

ابعاد، اگر فضای بیرونی در اختیار شما بسیار بزرگ است، می توانید به ایجاد یک سالن واقعی باغ فکر کنید. این انتخاب شامل یک میز و معمولاً صندلی های کوچک است. بسته به ارتفاع صندلی، باید اندازه میز نگهدارنده را تطبیق دهید. یک گوشه آرامش واقعی!

مبلمان باغ و فضای باز: ایده های مبلمان

لوازم مبلمان، مناسب برای مبلمان باغ و فضای باز، انواع مختلفی دارند. آنها باید با دقت و توجه انتخاب شوند، دقیقاً به این دلیل که هدف به حداکثر رساندن عملکرد محیط است. اکنون بیایید بررسی پرکاربردترین مواد برای لوازم جانبی مبلمان باغ و فضای باز را ببینیم تا بهترین مورد را برای نیازهای شما انتخاب کنیم. ایده آل این است که لوازم جانبی مبلمان راحت را انتخاب کنید که قادر به تحمل مدت طولانی، بدون از دست دادن رنگ یا آسیب دیدن در باران باشند. همچنین برای دوره تعطیلات، مهم است که به تزئینات کریسمس خارجی فکر کنید.

 

تجهیز باغ کار آسانی نیست، به خصوص که باید تعمیر و نگهداری مکرر را در نظر بگیریم. یکی از پرکاربردترین مواد چوب اقاقیا است که در طول زمان بادوام بوده و در برابر باد، سرما و باران مقاوم است. چوب اقاقیا را می توان در معرض انواع مختلفی از فرآوری قرار داد، به عنوان مثال چوب اقاقیا سفید شده برای یک سبک شیک کهنه عالی است. مقاوم در برابر ضربه و همچنین رطوبت، به دلیل انعطاف پذیری بسیار معروف است. دیگران را ببینیم!

 

متریال مبلمان باغ و فضای باز

چوب ساج، یکی از نجیب ترین انواع چوب در گردش است. البته چوبی بسیار محکم و بادوام است که برای تجهیز لوازم در باغ ایده آل است. چوبی گرانبها و مقاوم که در آفریقا و آسیا رشد می کند و به طور گسترده در مبلمان فضای باز و همچنین در کشتی سازی و نجاری استفاده می شود. رنگ طبیعی ساج کاملاً تیره است، به راحتی تمیز می شود و آب گریز است. همچنین یک انتخاب سازگار با محیط زیست است، زیرا کشت گز سالانه با کاشت درختان جوان ادغام می شود. برای جلوگیری از تشکیل باکتری ها و قارچ هایی که می توانند به چوب آسیب برسانند، باغ و لوازم جانبی مبلمان فضای باز به صورت خارجی درمان می شوند.

پلی رتان

پلی راتان، یک الیاف پلیمری مصنوعی ایده آل برای تزئین باغ یا نمای بیرونی خانه شما. شاید جذابیت کمتری نسبت به چوب داشته باشد، اما به دلیل مزایایی که به ارمغان می آورد، به طور گسترده استفاده می شود. یک ماده سازگار با محیط زیست و بسیار مقاوم که در معرض بسیاری از فرآیندهای مختلف قرار دارد. به لطف فناوری‌های خاص چاپ، در واقع می‌توان سطح پلی‌راتان را بافته و جلوه‌ای نوری برابر با چوب حصیری به‌دست‌آمده از چوب را ایجاد کرد. شستشوی آسان و بسیار بادوام، یکی از گزینه های ایده آل برای جلوگیری از نگهداری معمولی چوب طبیعی است. رنگ های مختلف با توجه به نیاز شما!

 

چوب بالاو

چوب بالاو، یکی دیگر از مواد طبیعی پرکاربرد. چوب بالاو یک نوع چوب بسیار فشرده و بادوام است که برای استفاده در فضای باز حتی برای چوب های DIY ایده آل است. بر خلاف چوب ساج، ظاهر بالاو نمونه ای از چوب کلاسیک است. رنگ‌های گرم معمولی این نوع هستند، بسته به نوع درمان، از سایه‌های قهوه‌ای مایل به زرد روشن‌تر تا مایل به قرمزتر متغیر هستند. با نگهداری مناسب می تواند تا 15 سال در باغ دوام بیاورد. ایده آل برای مجموعه باغ، با میز و صندلی های مشابه. درمان‌های زیادی برای مقاوم‌تر کردن آن در برابر شرایط آب و هوایی نامطلوب وجود دارد!

 

صندلی تخت

صندلی های عرشه، تکه ای از مبلمان که ما اغلب آن را با دریا و ساحل مرتبط می کنیم. در واقع، به جای فضای باز، مکمل کاملی برای باغ خانه است. ایده آل برای آفتاب گرفتن، استراحت در بعدازظهرهای بهاری یا حتی برای مطالعه در آرامش کامل. باغ یا صندلی رومیزی در فضای باز عنصری است که برای استفاده حداکثری از این قسمت از خانه نمی توان آن را از دست داد. چه مساحت کوچک و چه بزرگ باشد، مبلمانی است که به شخصیت می‌افزاید.

پشتی قابل تنظیم که به شما امکان می دهد بهترین زاویه را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. در کاتالوگ صندلی های Ikea نیز ایده های جالبی برای باغ پیدا می کنیم.

ساختار قابل آب بندی، معمولاً برای صندلی های عرشه از مواد پلاستیکی یا به خصوص سبک. برای صندلی های چوبی، سازه را نمی توان دوباره بسته کرد.

شیب در سطوح مختلف، در حال حاضر نیز در مدل های چوبی سنگین تر گنجانده شده است. این ویژگی مهم است زیرا صندلی های عرشه با قاب ثابت، اگرچه ممکن است زیباتر به نظر برسند، اما به راحتی دراز کشیدن نیستند.

توجه:

مانند تمام لوازم جانبی مربوط به مبلمان باغ و فضای باز، باید به موادی که انتخاب می کنید توجه کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید صندلی رومیزی را با ست باغ با میز و صندلی ترکیب کنید، می توانیم همان نوع متریال را انتخاب کنیم. البته برای کاربردی تر و راحت تر کردن آن می توانید تشک پارچه ای اضافه کنید. در این صورت هنگام انتخاب ماده ضد آب، باید به نگهداری نیز توجه کنیم.

 

دکوراسیون فضای باز

توجه نمایید:

از پلاستیک و پلی رتان گرفته تا چوب ساج و آلومینیوم، بسیاری از موارد به سبکی که می خواهید در باغ بازتولید کنید نیز بستگی دارد. مواد باید کاملاً با طراحی داخلی خانه مطابقت داشته باشد تا هماهنگی مناسب ایجاد شود. ایده آل این است که حداکثر کارایی را بین مواد، وزن و سلیقه شخصی انتخاب کنید. مطمئناً چوب باعث می شود کمتر از مواد پلاستیکی عرق کنید، اما تمیز کردن و حمل آن راحت تر خواهد بود.

تخت

در اینجا یک مبلمان عالی دیگر برای باغ وجود دارد، تخت آفتاب. در این مورد، هدف اصلی ساده کردن آرامش در باغ، در کنار استخر به جای بیرون در تراس خانه است. همچنین در این مورد، مانند صندلی های عرشه، باید نوع متریال سازه و همچنین نوع روکش و روکش را انتخاب کرد. برای اینکه بتوانیم چند تخت آفتابی در آن قرار دهیم لازم نیست باغ بزرگی داشته باشیم، می‌توانیم بهترین مورد را انتخاب کنیم. همچنین ایده تجهیز خانه با پوف حتی در باغ نیز جالب است.

 

انتخاب ایده آل، انتخابی است که هم حداکثر دوام در طول زمان و هم بالاترین سطح راحتی را داشته باشد. انتخاب یک تخت خواب ارگونومیک به شما کمک می کند تا تخت خواب رویاهای خود را پیدا کنید، با روکشی که کاملاً با فرم بدن شما سازگار است و باعث می شود تا حد امکان کمتر عرق کنید. بادوام ترین سازه از جنس چوب یا فولاد ضد زنگ است که در هر دو مورد حمل و نقل چندان آسان نیست. تخت های پلاستیکی ارزان قیمت معمولاً به راحتی قابل آب بندی مجدد هستند اما مقاومت کمتری دارند.

توجه:

Rattan و Polyrattan سازش مناسبی بین سبکی پلیمرها و دوام در طول زمان هستند. در اینجا نمونه‌ای از یک صندلی آفتاب‌گیر حصیری زیبا است که برای استراحت در پاسیو یا باغتان ایده‌آل است. حصیر پلی اتیلن مورد بحث یک ماده بادوام، ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است، بنابراین تغییر رنگ نمی دهد. فریم تخت از فولاد با روکش پودری ساخته شده است که کاملا بادوام است، در حالی که کوسن سفید کرم از پلی استر مرغوب ساخته شده است. تخت حصیری علاوه بر ارگونومی و نرمی، قابلیت تاشو دارد و بنابراین برای قرار دادن حتی در فضای محدود ایده آل است.


مطالعه بیشتر: دکوراسیون داخلی: 12 ایده مد روز

انواع جنس مبلمان باغ

چتر

هنگامی که از مبلمان باغ و فضای باز صحبت می کنیم، چتر یکی دیگر از وسایل ضروری است. در واقعیت بسیار همه کاره است زیرا، به لطف مدل های سبک تر و آسان تر، ما این امکان را داریم که از چتر مطابق با نیاز خود استفاده کنیم. خواه برای اینکه بتوانیم با آرامش روی صندلی بخوانیم، میز باغچه را در سایه بگذاریم یا از خود در برابر چشمان کنجکاو محافظت کنیم، باید قبل از خرید به اندازه و جنس آن توجه کنیم. یک چتر می تواند فضای بیرون را حتی کاربردی تر و مهمتر از همه زیباتر کند.

انواع چتر می تواند بسیار متفاوت باشد، همچنین بسته به ساختار کم و بیش متحرک. این که آیا یک پایه چرخشی دارد نه یک پایه ثابت، خیلی به اندازه در دسترس شما بستگی دارد. به طور کلی چترهای باغچه ای گرد یا مربعی با قطب مرکزی مناسب ترین انتخاب برای سایه زدن گوشه ای از تراس یا بالکن هستند تا باغی که خیلی بزرگ نیست. از طرف دیگر، اگر باغچه های بزرگتر و بزرگتری در دسترس دارید، بهتر است چتر باغچه مستطیلی را انتخاب کنید.

توجه:

نه تنها این، اگر به اندازه از باغ خود را از آن اجازه می دهد تا، بهتر است به تمرکز بر روی یک چتر اسلحه کمری است. ما در حال صحبت کردن در مورد بهترین راه حل حتی در مناطق ویژه باد می وزد، نیز به طور گسترده در ساحل استفاده می شود. دلیل این است که کل ساختار است که توسط یک حمایت های جانبی است که دارای تمام پوسته در محل پشتیبانی می شود. با توجه به به مواد است که پارچه اما به خصوص مقاوم و دافع آب. ساختار، به طور کلی، می تواند در از چوب یا آلومینیوم باشد. در مورد اول، قطعا ظریف تر اما کمتر آسان به حرکت.

انواع میز و صندلی برای باغ

خانه تابستانی

خانه تابستانی، یک مکمل که ما در پیدا کردن تقریبا تمام مبلمان مجلات در فضای باز. ما می توانیم واقعا آن را به مبلمان، باغ و فضای باز اضافه کنید؟ البته، الاچیق قادر به ایجاد بسیاری از باغ یا تراس ما است، اما لازم است به ابعاد مناسب در دسترس نیست. عمارتهای تابستانی یک ساختار در فضای باز که کاملا تزیین یک محیط، بدون اضافه کردن بسیاری از جزئیات دیگر است. همه کاره، چادر مانند لوازم جانبی با پوشش بالا و سمت دیوار ثابت با دهانه. ورود به کابین ایده آل برای باغ بزرگتر می باشد.

توجه نمایید:

عمارتهای تابستانی مکمل برای سازماندهی پذیرایی و مراسم در فضای باز است، اما می توان آن را به طور دائم در باغ برای ناهار و شام در فصول گرم قرار داده است. اندازه، مواد و شکل می توانید تغییر و انطباق با نیازهای خانه ما است. آیا مربع یا مستطیل شکل، عمارتهای تابستانی شما اجازه می دهد برای محافظت از خود از خورشید و به تمدد اعصاب محیطی زیبا حتی خارج از منزل. در رنگ های خنثی، مانند خاکستری یا خاکستری مایل به قهوهای، آن را یک لمس واقعی از کلاس است.

مبلمان باغ و فضای باز: از کجا بخریم؟

برند هایی که تولید کننده مبلمان باغ و فضای باز هستند زیادند. اما بیایید تا با هم مقایسه برندهای تولید کننده را ببینیم و از نظرات کاربران آگاه بشیم تا بهترین خرید را تجربه کنیم!

فروشگاه اینترنتی AE کلکسیونی از بهترین فروشندگان ملزومات دکوراسیون را در خود جای داده است. کافی ست به قسمت فروشگاه دکوراسیون AE مراجعه نمایید تا با کیفیت و قیمت محصولات متنوع فروشگاه AE آگاه شوید.

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *