آشپزخانه یکپارچه شما امکانات زیادی دارد. یک تصمیم مهم برای تعیین طراحی و سبک آن، انتخاب پوشش آن است. اگر می خواهید کابینت های شما بر روی سطحی همگن و بی نقص با درخشندگی برتر بدرخشند، کابینت هایگلس گزینه ای بسیار کاربردی در آشپزخانه هایی با طراحی های مدرن و شیک است.

کابینت آشپزخانه هایگلس

برخی از مزایای استفاده از کابینت هایگلس در آشپزخانه به شرح زیر است:

دامنه و نور: روکش‌های براق "هایگلس" برای آشپزخانه‌های کوچک ایده‌آل هستند، زیرا مانند یک آینه عمل می‌کنند که باعث می‌شود نور به گوشه‌های دیگر آشپزخانه گسترش یابد و احساس وسعت و راحتی به آن بدهد. نور طبیعی که آشپزخانه یکپارچه شما می تواند ارائه دهد و همچنین رنگ سفید، نور فضای شما را افزایش می دهد.

تمیز کردن: نیاز به مراقبت خاصی ندارد و به راحتی تمیز می شود. با استفاده از آب و پارچه برای خشک کردن آن می توانید درخشندگی بی عیب و نقص کابینت هایگلس را حفظ کنید. دوام و مقاومت زیاد آن در برابر خط و خش، آن را به پایانی ایده آل برای آشپزخانه ای تبدیل می کند که هر روز مانند نو می درخشد.

تنوع رنگ: به لطف تنوع رنگ های موجود، می توانید به ترکیب کاملی دست پیدا کنید. این واقعیت که آنها بسیار براق هستند به آشپزخانه شما جلوه ای مدرن و پر از سرزندگی و ظرافت می بخشد. در فروشگاه کابینت AE می توانید به لطف طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها، پوشش ایده آل را پیدا کنید. برای داشتن سبکی گرمتر و روستایی تر، روکش های هایگلس چوبی و آبنوس، رنگ های زنده تر مانند پرلا یا خردلی برای فضای مدرن تر یا رنگ های تیره تر مانند مسی و کربنی برای دستیابی به تضاد ظریف در آشپزخانه شما.

کابینت هایگلس آشپزخانه شما را به مکانی غیر متعارف تبدیل می کند که در آن یکنواختی فضای خود را شکسته و فضایی مدرن، راحت و پر نور ایجاد می کنید.

هایگلس

آشپزخانه کامل خود را با روکش های هایگلس شیک و مدرن ارائه شده توسط AE، تکمیل کنید. 

بیشتر بخوانید:

آشپزخانه مدرن

انواع کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه مشکی

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط