دکوراسیون داخلی

خانه خود را بازسازی کنید | روش های بازسازی خانه با AE

بازسازی خانه 1

کار ساخت و ساز همیشه آسان نیست. در حالی که دسترسی به برخی از روش ها آسان است، شکی نیست که برخی دیگر بسیار پیچیده هستند و نیاز به برنامه ریزی دقیق دارند. بازسازی یک خانه، چه بسیار قدیمی باشد و چه نسبتا قدیمی، مستلزم توسل به کارهای مختلفی است که می تواند از کارهای بسیار ساده تا بسیار پیچیده را شامل شود.

برای کاهش مشکلات و غافلگیری های ناخوشایند، مهم است که کار خود را از قبل آماده کنید و درک کنید که چگونه هر مرحله از بازسازی خانه شما می تواند آشکار شود و با مرحله بعدی ارتباط برقرار کند. بنابراین ما با برجسته کردن نکات بسیار خاصی که اکثریت قریب به اتفاق افراد در حین بازسازی خانه با آن مواجه می شوند، کمک کوچکی به شما ارائه می کنیم.

بازسازی اتاق های خانه

بازسازی حمام

حمام یکی از اتاق هایی است که اغلب توسط ایرانی ها بازسازی می شود. این در واقع یک اتاق بسیار پرکاربرد است که همیشه باید هاله ای از تمیزی و همچنین فضای آرامش بخش را ارائه دهد.

برای پاسخ به کاربردهای بسیار متفاوت، اما در مقابل همه موجودیت ها در بالا، بازسازی حمام باید به کرار باشد.

ما می‌توانیم پوشش‌ها و تجهیزات را تعمیر کنیم، اما می‌توانیم طرح کلی اتاق حمام را نیز اصلاح کنیم.

برای کمک به شما در این بازسازی که می تواند پیچیده و ترسناک باشد، ما به شما پیشنهاد میکنیم که وقتی تصمیم به تعمیرات در خصوص این قسمت از خانه گرفته اید، آن را با تمام کلیات انجام دهید.

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه دومین اتاق بازسازی شده توسط ایرانی ها است. در حین بازسازی از این نوع، ما باید روی پوشش ها، کانال های فنی و همچنین تمام کابینت ها، مبلمان و لوازم خانگی تمرکز کنیم.

آشپزخانه در واقع اتاقی است که بسیاری از عناصر در یک فضای به طور کلی محدود گرد هم می آیند. لمس یک عنصر اغلب به منزله بازسازی اطرافیان آن است. بنابراین، بازسازی آشپزخانه دارای یک دومینوی قابل توجه است که ما در فایل کامل خود به آن نگاه می کنیم. بدون ادعای جامع بودن، ما دسته‌ای از مقالات را به شما پیشنهاد می‌کنیم که پای شما را در رکاب اکثریت قریب به اتفاق بازسازی‌های آشپزخانه که در حال حاضر مشاهده می‌شود، قرار می‌دهد.

بازسازی اتاق خواب

ما تقریبا نیمی از زندگی خود را در اتاق خواب می گذرانیم. اگرچه ما اغلب در آنجا می‌خوابیم، اتاق خواب نیز بهشتی از خانه و قسمت امنیت و آرامش است. بنابراین بازسازی خانه اغلب شامل در نظر گرفتن اتاق خواب است.

اغلب، بازسازی اتاق خواب به دو دلیل اصلی اتفاق می افتد. اولین مورد این است که وقتی فضای دیگر مطرح نیست، اتاق کودک یا نوجوان را به روز کنید. به عنوان مثال، زمانی که کودک نوجوان شد، اتاق کودک را بازسازی می کنیم.

دومین دلیل اصلی تازه کردن اتاق خواب مستر با بهبود راحتی، زیبایی و قابلیت های فنی آن است: رختکن، حمام یکپارچه و فضای ذن عناصر اصلی این نوع بازسازی اتاق خواب هستند.

بازسازی اتاق نشیمن

شب های جشن گرفتن با دوستان، شب های فیلم خانوادگی، وعده های غذایی شاد جمعه شب ها...
اتاق نشیمن اتاقی چند وجهی است که باید معیارهای زیادی را برآورده کند، سطح کیفیت آن مدام در حال افزایش است.

بنابراین طبیعی است که بازسازی خانه باید در نقطه ای به سمت اتاق نشیمن باشد. به طور کلی این مسئله تعیین مناسب ترین پوشش ها و یافتن زیبایی شناسی است که به بهترین وجه نیازهای ساکنان را برآورده می کند.

همچنین می‌توانیم به سمت تجهیزات اضافی برویم که در میان آن‌ها شومینه‌ها و اجاق‌ها برجسته هستند.

بنابراین ما ایده های دکوراسیون داخلی را به شما پیشنهاد می کنیم تا با بازسازی اتاق نشیمن شما، طرح درخشندگی جدیدی ببخشید.

بازسازی ایوان

ایوان ها در حال حاضر اتاق های مدرن و شبیه به اتاق های دیگر خانه هستند، اما همیشه اینطور نبوده. در واقع، ایوان ها در اصل اتاق های لعابدار بودند که فقط در گرم ترین دوره ها مورد استفاده قرار می گرفتند.

بنابراین کاملاً منطقی است که این ایوان های قدیمی امروزه نیاز به بازسازی اساسی دارند. زمان ایده آل اغلب هنگام بازسازی خانه بلافاصله پس از خرید است، زمانی که می توان کارهای عمیق و ساختاری را بدون اختلال بیش از حد انجام داد.

بنابراین ما باید پوشش کف، تجهیزات فنی، گرمایش و بالاتر از همه کیفیت لعاب و ساختار ایوان را در نظر بگیریم. مشاوره ما شما را در انتخاب مناسب ترین ایوان با شرایط خود راهنمایی می کند.

بازسازی اتاق زیر شیروانی

هر خانه ی ویلایی، به جز سقف مسطح، یک اتاق زیر شیروانی دارد. اینها قسمتی هستند که مستقیماً زیر سقف قرار دارند و عایق کامل سقف و در نتیجه حدود 30 درصد خانه را تشکیل می دهند.

بازسازی خانه اغلب در مرحله اتاق زیر شیروانی متوقف می شود، زیرا دومی می تواند مزایای قابل توجهی داشته باشد. در واقع، اتاق زیر شیروانی اغلب فضای بزرگی را تشکیل می‌دهد که می‌تواند در حین بازسازی تبدیل و قابل سکونت شود. بنابراین در این مورد ضروری است که یک نوسازی نسبتاً عمیق را آغاز کنیم که بتواند طیف گسترده ای از فضا را فرا گیرد.

اگر نمی‌خواهید تا جایی که اتاق زیر شیروانی را تجهیز کنید، احتمالاً برای تقویت یا بهبود عایق سقف باید یک نوسازی سبک‌تر انجام دهید.

بازسازی گاراژ

گاراژ اکنون اتاق دیگری در خانه های ویلایی است، اتاقی که باید در آن احساس راحتی کنیم و باید تمام امکانات رفاهی مدرن را ارائه دهیم. در حین بازسازی خانه، در نظر گرفتن بازسازی گاراژ کاملاً امکان پذیر خواهد بود.

این نوع پروژه دارای عناصر بسیار کاربردی است که برای سهولت استفاده از گاراژ در نظر گرفته شده است. بنابراین تمرکز بر روی سیستم های بازشو، روی پوشش ها و عایق ضروری است.

بازسازی خانه بر اساس نوع کار

بازسازی کف چوبی

پارکت کفپوشی است که هنوز هم در بین افراد بسیار محبوب است. البته امروزه بخاطر گران بودن و همچنین عدم استفاده از پارکت ها، نوع پوشش دیگری برای کف مورد توجه قرار گرفته است که به لمینت معروف است.

عمدتاً در نظر گرفتن امکان بازسازی پارکت مطرح خواهد شد. در واقع، پارکت چوبی یا لمینت ها با لایه سطحی از چوب پوشیده شده اند که به راحتی میتوان تمام و یا بخشی از آن را مورد ترمیم و مرمت قرار داد.

بسته به امکانات، لازم است نوع بازسازی پارکت را انتخاب کنید که مناسب خانه مورد نظر باشد.

بازسازی کاشی

اکثریت قریب به اتفاق خانه های ایرانی به کاشی کاری مجهز هستند. به گفته خانه ها، این متریال فقط در اتاق های خاص یا همه جا نصب می شود. در حین بازسازی خانه، امکان بازسازی کاشی کاری برای بهره مندی از زیبایی مدرن وجود خواهد داشت.

بازسازی کاشی کاری گاهی اوقات بسیار ظریف است. در بیشتر موارد لازم است روکش قدیمی برداشته شود، تکیه گاه را تمیز کرده و مجدداً روکش کرده و کاشی کاری جدید را بچینید.

کسانی که می خواهند کار را محدود کنند می توانند به رنگ آمیزی کاشی ها روی بیاورند که یک بازسازی ایده آل برای کاشی های دیوار حمام یا آشپزخانه است.

بازسازی نما

بازسازی نماها بارزترین بازسازی خارجی است که اغلب در ساختمان ها دیده می شود. برای خانه های شخصی نیز امکان بازسازی نما وجود دارد و توصیه می شود.

برای بازسازی نمای خانه می توان از چند روش استفاده کرد. اکثریت قریب به اتفاق افراد به سمت رنگ یا سیمان حرکت می کنند. این محصولات امکان بازسازی نما را بسیار سریع و محافظت از آن در برابر شرایط جوی را ممکن می سازد.

همچنین امکان نصب روکش خارجی (مانند: PVC، چوب، کامپوزیت یا فلز) برای تقویت عایق خانه و در عین حال بهبود زیبایی آن وجود دارد.

بازسازی پشت بام

پشت بام خانه یک عنصر اساسی ساختاری است. این در واقع چیزی است که خانه را از آب دور نگه می دارد و از خروج هوای گرم به بیرون جلوگیری می کند. بنابراین توصیه می شود که مراقب پشت بام خانه خود باشید.

بازسازی پشت بام زمانی انجام می شود که پوشش یا قاب نشانه هایی از ضعف داشته باشد. باز هم، بازرسی سقف هنگام خرید ملک ضروری است.

شما می توانید پشت بام خود را با تعویض عناصر شکسته یا قدیمی بازسازی کنید تا هزینه ها را محدود کنید. با این حال، اگر سقف خیلی قدیمی و بیش از حد آسیب دیده باشد، باید به طور کلی تعویض شود. در این مورد، ما با یک متخصص پشت بام تماس خواهیم گرفت.

سپس انتخاب از میان چندین احتمال ضروری خواهد بود که همگی مزایا و معایب خود را دارند.

بازسازی پنجره

پنجره ها عناصری هستند که با خانه پیر می شوند. اگر مواد تشکیل دهنده آنها می تواند سرعت پیری را تغییر دهد، همیشه زمانی فرا می رسد که پنجره ها باید بازسازی شوند.

بازسازی پنجره لحظه مهمی است، زیرا اغلب شامل تمام پنجره های خانه می شود. در واقع به ندرت می توان تنها یک پنجره را بازسازی کرد.

ما با ارائه نمای کلی از امکانات مختلف در دسترس به شما در این کار ظریف کمک می کنیم. این کار تشخیص موادی که به طور ایده آل پنجره های شما را تجهیز می کند و به خصوص نوع شیشه ها مطابق با نیاز شما را برای شما آسان تر می کند.

بازسازی برق

استانداردهای برق دائماً در حال تغییر هستند، پس از چند سال، استاندارد جدیدی ظاهر می شود و تمام ساخت و سازهای جدید باید با آن مطابقت داشته باشند. بنابراین رعایت این استانداردها در حین بازسازی خانه بسیار عاقلانه و عادلانه است.

اغلب، بازسازی خانه شامل لمس برق به منظور اضافه کردن پریزها یا تقویت امنیت خانه است. بنابراین لازم است در طول این بازسازی ها با آخرین استانداردها مطابقت داشته باشید و از توصیه های یک متخصص پیروی کنید.

بنابراین، ما با انجام یک نوسازی کامل برقی خانه، چیزهای زیادی به دست خواهیم آورد، زیرا به این ترتیب می‌توانیم برای سال‌های متمادی بر مبنای خوبی شروع کنیم.

بازسازی سقف

ما اغلب به آنها نگاه می کنیم و فکر می کنیم که از دریافت یک شات خوب سفید سود زیادی می برند. سقف ها در واقع جزء ضروری هر خانه ای هستند و مانند هر قسمتی از ساخت و ساز، با گذشت زمان محو می شوند.

بنابراین ما مجبور خواهیم بود به طور مرتب سقف های خود را بازسازی کنیم. در حالت ایده آل، فقط یک نقاشی اساسی باید انجام شود، اگرچه خیلی راحت نیست.

در موارد جدی تر، پر کردن سوراخ ها، ترمیم ترک ها یا مقابله با مشکلات رطوبت ضروری است. بنابراین، بازسازی است که نباید نادیده گرفته شود و قبل از نامتناسب شدن کار انجام شود.

ما همه چیز را در مورد سقف در فایل ویژه خود به شما می گوییم.

بازسازی دیوارها

در حالی که بازسازی خانه اغلب منجر به طراوت دیوارپوش ها می شود، اغلب فراموش می کنیم که این پوشش ها باید روی چیزی آویزان شوند. برای اینکه دیوارپوش طول عمر خوبی داشته باشد، دیواری که آن را نگه می دارد نیز باید از قبل بازسازی شود.

در واقع، با پیاپی بازسازی های سطحی که شامل چیدن و برداشتن پوشش ها می شود، دیوارها می توانند ضعیف شده و کیفیت خود را از دست بدهند.

بنابراین لازم است که در صورت لزوم بازسازی دیوار انجام شود. بازسازی دیوار اغلب شامل جبران تفاوت در سطوح، اعمال یک پوشش، تقویت سازه یا به سادگی باز کردن یک سازه باربر است.

بنابراین، بازسازی دیوار باید به خوبی فکر شود، زیرا این عنصر می تواند موضوع کار بسیار سبک یا بسیار سنگین باشد.

بازسازی راه پله

خانه‌های دو طبقه همیشه محبوب بوده‌اند، زیرا می‌توان آن‌ها را در زمین‌هایی با زیربنای کوچک‌تر قرار داد، بنابراین خرید آن‌ها بصرفه‌تر است. با گذشت زمان، پله هایی که طبقات را به هم متصل می کنند خراب می شوند و بنابراین نیاز به بازسازی دارند.

اغلب در خانه های قدیمی، نوسازی پله های چوبی یا بتنی مطرح می شود. اگر پله های مربوطه خیلی آسیب ندیده باشند، بحث تغییر پوشش برای راه پله بتنی و اعمال مجدد پوشش برای راه پله چوبی است.

اگر پله ها به شدت آسیب دیده باشند، مطمئناً نیاز به تعویض دارند. برای این کار می توانیم از مواد مدرن و ظریف تری مانند فلز یا شیشه استفاده کنیم.

بازسازی تراس

تراس ها بخشی از خانه هستند که در روزهای آفتابی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. آنها باید کیفیت های زیادی را ارائه دهند و اجازه استفاده های بسیار متنوع را برای هر یک از اعضای خانواده بدهند.

عرشه ها معمولاً با استفاده از دو ماده ساخته می شوند: بتن و چوب.

تراس های چوبی نیاز به بازسازی بسیار منظم، اما نه چندان دشوار دارند، زیرا به طور کلی شامل استفاده از یک محصول مایع برای محافظت از چوب است.

تراس های بتنی نیاز به بازسازی هایی دارند که فاصله بیشتری دارند، اما بسیار پیچیده تر هستند، زیرا به طور کلی شامل رسوب گذاری و قرار دادن پوششی شبیه به کاشی کاری است.

تراس های روی ستون ها با توجه به ارتفاع سازه اجازه می دهد تا فضایی در زیر تراس داشته باشید که به عنوان مثال می تواند یک پارکینگ برای وسیله نقلیه شما در خود جای دهد.

نقاشی کردن خانه

نقاشی کردن عموماً محبوب ترین نوع بازسازی خانه توسط ایرانی ها هستند. بازسازی رنگ ها این امکان را فراهم می کند که بدون تلاش زیاد و بدون آسیب به یک اتاق ظاهر شود.

رنگ آمیزی خانه یا اتاق برای اینکه روان و بدون مانع باشد سازماندهی خاصی را می طلبد.

ما ابتدا تمام اقدامات احتیاطی را در بالادست انجام خواهیم داد تا مواد مناسب را انتخاب کنیم و از عناصر اطراف نقاشی کردن خانه محافظت لازم را داشته باشیم.

سپس لازم است تکیه گاه ها را بررسی کرده و در صورت لزوم آن ها را تعمیر کنید تا چسبندگی بی عیب و نقص و روکشی تمیز ارائه شود.

اگر می خواهید زندگی خود را آسان کنید، نقاشان حرفه ای زیادی وجود دارند که کار سریع و کارآمدی را به شما پیشنهاد می کنند.

بازسازی استخر

وقتی استخر کاملاً جدید است، ما در مقابل آب های شفاف و روشن آن در تحسین همیشگی هستیم. با این حال، وقتی کهنه و پوسیده شود، تبدیل به یک عنصر بسیار ناخوشایند می شود که ما نمی توانیم منتظر بازسازی آن باشیم.

بازسازی استخر به طور کلی یک امر حرفه ای است. این در واقع کاری است که باید بسیار کارآمد باشد تا استخر شنا پس از بازسازی تمام مزایای خود را حفظ کند، به خصوص زمانی که مدفون می شود.

بازسازی استخر باید به مصالح مربوطه احترام بگذارد و بنابراین باید پاسخ های مناسب را ارائه دهد. به عنوان مثال، استخرهای پوسته لایه جدیدی از پوشش ژل را دریافت می کنند، در حالی که استخرهای بتنی یک پوشش جدید دریافت می کنند.

بازسازی حرارتی

نصب حرارتی یک خانه به طور کلی از دو عنصر تشکیل شده است: عایق و سیستم گرمایش. این دو عنصر بدون یکدیگر نیستند و اغلب باید با هم بازسازی شوند تا صرفه جویی قابل توجهی حاصل شود.

اگر عایق موجود نباشد یا خیلی قدیمی باشد باید بازسازی شود. در واقع، اگر گرما نتواند در خانه بماند، جایگزین کردن حالت گرمایش شما فایده ای نخواهد داشت.

بنابراین ما می‌توانیم عایق‌های جدید را با هزینه یک نوسازی بسیار پیچیده و به‌ویژه آزاردهنده نصب کنیم.

بازسازی سیستم گرمایش هزینه بیشتری دارد، اما عموماً اختلالات کمتری دارد. اغلب بحث نصب یک دیگ بخار جدید است که کارآمدتر، زیست محیطی تر و در نتیجه اقتصادی تر است.

بازسازی درب

ما همیشه به آن فکر نمی کنیم، اما یک خانه تعداد درهای بالایی دارد. تقریباً در سطح هر اتاق و در ورودی خانه قرار دارند. بنابراین می توانیم درهای آن را بازسازی کنیم تا امنیت بهتر و زیبایی بیشتری داشته باشیم.

با استفاده از رنگ یا لاک می توانید درب های خود را به راحتی بازسازی کنید. سپس این یک بازسازی بسیار سطحی خواهد بود که صاحبان خانه هایی را با درهای گذشته راضی می کند، اما هنوز هم کاربردی است.

اگر درب های خانه شما بسیار قدیمی هستند و دیگر به درستی کار نمی کنند، باید با مدل های جدید موجود توسط بسیاری از افراد حرفه ای جایگزین شوند.

بازسازی شومینه

شومینه و همتای آن، اجاق گازهای هیزمی( در خانه های ویلایی)، عناصری هستند که اغلب لوکس و سطح بالا در نظر گرفته می شوند. همچنین استفاده از یک شومینه در اتاق نشیمن یک عنصر زیبایی است ولی در عین حال گرمایش بسیار راحت را فراهم می کند.

به طور کلی، یک شومینه با طراوت زیبایی شناسی خود بازسازی می شود، به طوری که در زمینه بزرگتر بازسازی خانه قرار می گیرد.

بسیاری از افراد نیز با نصب یک شومینه توکار، نوسازی فنی بیشتری را انجام می دهند. این تجهیزات کارایی شومینه را تا حد زیادی بهبود می بخشد و در نتیجه هزینه گرمایش را کاهش می دهد.

بازسازی کامل منزل

هزینه بازسازی منزل

بازسازی خانه پروژه ای است که می تواند خیلی سریع متورم شود. در واقع، مراحل را می توان چند برابر کرد و بنابراین نیاز به استفاده از کمک متخصص دارد. بنابراین ما می‌توانیم از متخصصان بسیار حرفه ای دعوت کنیم، برخی کار را در محل انجام می‌دهند در حالی که برخی دیگر فقط مسئول برنامه‌ریزی بازسازی خانه شما هستند.

کسانی که مایل به انجام مستقیم بازسازی نیستند یا می خواهند در آماده سازی پیشرفت کار و ترسیم نقشه ها کمک داشته باشند، می توانند به متخصصانی مراجعه کنند که کار آنهاست.

یک خانه قدیمی را بازسازی کنید

خرید یک خانه بسیار قدیمی چند سالی است که مد شده است و شرط می بندم که این روند به این زودی ها تغییر نخواهد کرد. بنابراین این ایده مستلزم انجام یک بازسازی عمیق ساختمان قدیمی بدون تغییر کامل آن است.

این نوع بازسازی با بازسازی کلاسیک که به طور کلی شاهد آن هستیم کمی متفاوت است. در واقع باید مشکلات ساختاری و فنی بسیار مهم را در نظر گرفت. علاوه بر این، ساختمان‌های قدیمی از استانداردهای فعلی پیروی نمی‌کنند، لازم است برای تقریباً تمام مراحل، برای ایجاد سازگاری‌های سفارشی وقت بگذارید.

توصیه ما به شما می گوید که کدام عناصر را به دقت در نظر بگیرید و مهمتر از همه به شما کمک می کند تا تعیین کنید چه چیزی باعث تغییر قابل توجه صورتحساب می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

مطالب مرتبط