چه یک لابی، اتاق یا رستوران باشد، طراحی داخلی هتل دارای ارزش قابل توجهی است زیرا نقطه ورود تجربه هتل است . طراحی داخلی که به عنوان پس‌زمینه‌ای بصری برای مشتریان و مشتریان بالقوه شما خدمت می‌کند، می‌تواند تجربه ناهارخوری و اقامتگاه‌های ظریف را برای آنها افزایش دهد!
 

طراحی داخلی هتل

برای یک کسب و کار موفق، طراحی داخلی هتل ضروری است!

تجارت هتل همیشه رقابتی بوده است، این برای هر بخش، از هتل های اقتصادی گرفته تا هتل های لوکس، صدق می کند. یکی از راه های اصلی برای جذب مشتریان وفادار و ایجاد شهرت مثبت، طراحی داخلی به یاد ماندنی و جالب است. بازدید کننده اول از همه نظر خود را در مورد تصویر بصری شکل می دهد، تنها پس از آن کیفیت خدمات، تعمیر و نگهداری و لیستی از گزینه های اضافی را در نظر می گیرد.

هدف هر پروژه ای ایجاد یک فضای داخلی منحصر به فرد و چشمگیر است و در عین حال احساس راحتی و آرامش می دهد. این احساسات است که مهمانان با خانه ارتباط برقرار می کنند و انتظارات اکثر بازدیدکنندگان را برآورده می کنند.

هنگام توسعه یک پروژه هتل، باید به چندین حوزه اصلی توجه شود که طراحی آنها از اهمیت تعیین کننده ای برخوردار است:

طراحی لابی هتل

اینجا جایی است که می‌توانید ایده‌های فانتزی و تازه ارائه دهید، آزمایش‌هایی با مواد، شکل‌ها و رنگ‌ها باید در جهت شکل‌دهی سبک خود باشد.

فضای داخلی پذیرش هتل

حتماً یک قسمت نشیمن راحت و یک پذیرایی جذاب را تجهیز کنید تا مهمانان در همان دقایق اولیه اقامت در هتل ناامید نشوند.

طراحی پذیرایی هتل

پذیرش شامل فضای انتظار برای مهمانان، میزهای پذیرش می باشد.

حداکثر راحتی، گرما و آرامش در طراحی مبلمان، خطوط داخلی

برای مهمانانی که پس از یک سفر طولانی خسته شده اند، این طرح یک نفس تازه خواهد بود.

 

طراحی ورودی هتل

ورودی هتل چهره هر پروژه ای است، نما و گروه ورودی باید تا حد امکان با سبک معماری اطراف مطابقت داشته باشد و در ایده آل نظر مهمان را در مورد کل مکان شکل دهد.

پروژه داخلی هتل

هنگام توسعه یک پروژه طراحی برای یک هتل، تمرکز اصلی باید بر روی لابی و منطقه پذیرش باشد.

همه چیز باید در اینجا برای بررسی سریع و راحت برای گردشگران فراهم شود.

میز پذیرش باید تا حد امکان کاربردی و ارگونومیک باشد.

 

دکوراسیون اتاق هتل

اتاق هتل ترکیبی از اتاق خواب و اتاق استراحت است.

از آنجایی که فردی که در اتاق هتل زندگی می کند با فضای شخصی محدود می شود، بنابراین هنگام طراحی اتاق هتل، باید تعدادی از الزامات تابش نور، راحتی اقامت و طراحی اتاق را در نظر گرفت.

برای اینکه تخت ها، مبل ها، صندلی ها و صندلی های راحتی ظاهری جذاب را برای مدت طولانی حفظ کنند، ارزش دارد که برای آنها روکش تهیه کنید. در صورت لزوم، برای از بین بردن هر گونه آلودگی، فقط کافی است روکش را بشویید یا پوشش آسیب دیده را با پوشش جدید جایگزین کنید.

فضای داخلی اتاق هتل با مبلمان، منسوجات، لامپ ها و لوازم جانبی مختلف مشخص می شود.

نوع بهینه فضای داخلی با در نظر گرفتن بسیاری از عوامل ایجاد می شود. ابتدا تعداد بازدیدکنندگان مشخص می شود. واضح است که طراحی هتلی که اتاق های کلاس اکونومی را اجاره می دهد با طراحی اتاق های لوکس متفاوت خواهد بود. ثانیاً، طراحی ممکن است موتیفی از آنچه که هتل را احاطه کرده است داشته باشد.

مصالح تکمیلی هتل

هنگام انتخاب مواد تکمیل شده برای اتاق هتل، اولویت باید به مواد زیست محیطی برای استفاده در فضای داخلی عمومی داده شود.

اتاق هتل به سبک کلاسیک

طراحی اتاق هتل ساحلی

اتاق یک هتل یا هتل در ساحل دریا را می توان به سبک کلاسیک یا مدرن ساخت که تا حد زیادی به سبک کل هتل بستگی دارد.

فضای داخلی هتل روی دریا

ترکیبات رنگی اتاق های هتل و همچنین کل فضای داخلی، ترجیحاً بهتر است ترکیبی از رنگ های ساحلی و طیف های فیروزه ای و آسمانی باشد.

بخش اداری هتل

در طراحی اماکن اداری، ارزش تمرکز برای طراحی یک فضا را نباید نادیده گرفت. یک راه حل خوب رنگ های سرد دکوراسیون، مبلمان ارگونومیک است.

طراحی رستوران هتل

چیدمان اصولی میز و صندلی ها، استفاده درست از مقیاس ها و انتخاب مبلمان مناسب در دکوراسیون رستوران هتل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.  این فرایند باید به گونه ای باشد که فضایی راحت و جذاب برای مهمانان ایجاد شود. در این صورت است که مهمانان از زمانی که در رستوران شما سپری می نمایند، لذت می برند و دوباره بازخواهند گشت. در هنگام طراحی چیدمان میز و صندلی رستوران هتل باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

در نظر گرفتن فضای لازمه برای هر مهمان، می‌تواند کمک زیادی به انتخاب نوع چیدمان مناسب میز و صندلی ها در رستوران هتل بکند. استاندارد فضای مورد نیاز برای هر مهمان، بین 70 تا 80 سانتی‌متر مربع یا 1.30 مترمربع می باشد.

طراحی منحصر به فرد رستوران نقش مهمی ایفا می کند. در رستوران است که مشتری تا حد امکان آرام است و می تواند دیزاین و ایده های طراح را درک کند. 

 

سالن کنفرانس در هتل

طراحی برای مینیمالیسم و ​​حداکثر راحتی تلاش می کند ، باید به عملکرد مبلمان و تجهیزات فنی اتاق توجه بیشتری شود.

شرکت ما خدماتی را برای توسعه طراحی پیچیده هتل ها از هر کلاس و جهت ارائه می دهد، صنعتگران ما سال هاست که فضای داخلی شیک را در سبک های مختلف ایجاد می کنند و به مشتریان خود کمک می کنند تا در تجارت دشوار هتل به موفقیت دست یابند.

طراحی داخلی هتل

هتلی با فضای داخلی جذاب برای بازدیدکننده موهبت الهی است. کار طراحان داخلی با هدف تحت تاثیر قرار دادن مهمان هتل، ایجاد شرایط برای خلق و خوی خوب است. وظیفه طراح هنگام ایجاد فضای داخلی این است که آن را به نشانه هتل تبدیل کند.

 

نورپردازی هتل

هنگام انتخاب نوع نورپردازی، نورافکن ها بهترین راه حل خواهند بود. یکی از مهم ترین مزایای این گونه لامپ ها دوام و انطباق با تمام سبک های داخلی مدرن است.

مبلمان هتل

اگر در مورد انتخاب تشک صحبت می کنیم، بهتر است تختخواب ها را به مدل های بدون فنر مجهز کنید که به همان اندازه در مقابله با بدون از دست دادن شکل اصلی و عملکرد عالی خود خوب هستند.

اگر در مورد انتخاب تشک صحبت می کنیم، بهتر است تختخواب ها را به مدل های بدون فنر مجهز کنید که به همان اندازه با وجود تحمل هر وزنی، بدون از دست دادن شکل اصلی و عملکرد عالی خود خوب هستند.

 

جمع بندی

برایند توضیح نکات مهم در دکوراسیون هتل به شرح زیر است:

فضای داخلی هتل باید به گونه‌ای باشد، که حس آرامش و امنیت را در فرد ایجاد کند. و در راستای این مهم باید تمام المان ها، مانند انتخاب رنگ به هوشمندی انجام شود. شلوغ کردن فضا با لوازم غیر ضروری در هتل فقط ایجاد استرس و حواس پرتی در افراد می کند. هم چنین انتخاب تجهیزات اصلی هتل، مانند مبلمان، تخت ها، میز و صندلی و…بسیار حائز اهمیت می باشد که ما در سایت اِی ای کالا این انتخاب حساس و چشمگیر را برای شما آسان کردیم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *