امروز می خواهیم در مورد پنت هاوس چشمگیر جولیا رابرتز در نیویورک با شما صحبت کنیم که خیلی ها به دنبال خرید آن نیز هستند. این هنرپیشه معروف آمریکایی مالک یک آپارتمان زیبا به مساحت 185 متر مربع، با 3 اتاق خواب و 3 حمام، در قلب منهتن، به طور خاص در منطقه گرینویچ ویلج، میباشد.

بدیهی است اولین چیزی که در آن پیدا می کنیم سالنی است که در آن رنگ سفید و بلوط با ظرافت و سادگی که مشخصه هنرپیشه معروف است ترکیب شده است. البته فریب آن دیوار باریکی که جلوی در بلند می شود را نخورید، زیرا اگر آپارتمان با چیزی مشخص می شود، عدم وجود پارتیشن به نفع فضاهای باز و نور طبیعی فراوان است.

خانه-جولیا-رابرتز

پارتیشن فوق، ورودی را از یک اتاق نشیمن زیبا با مبل های خاکستری شکسته که در اطراف یک میز قهوه خوری از جنس استیل و مرمر قرار گرفته اند، روی یک فرش روستایی و در مقابل یک شومینه چوبی جدا می کند که فضایی واقعا گرم و دنج را ارائه می دهد.

پنت_هاوس_جولیا_رابرتز-1-2
پنت_هاوس_جولیا_رابرتز-1-3
پنت_هاوس_جولیا_رابرتز-1-4

درست در کنار آن، سالن یا اتاق نشیمن دیگری وجود دارد که در آن تضاد رنگ ها به خصوص از طریق یک مبل چرمی قرمز انتخاب می شود، در مقابل دو صندلی راحتی قهوه ای روشن و زیبا و ظاهرا راحت و یک میز مدرن. در وسط میز مربع با رویه شیشه ای همچنین وجود کنسول مرمری که یک چراغ رومیزی بزرگ بر روی آن قرار دارد و همچنین یک چراغ کف با شخصیت عالی در گوشه آن قابل توجه است.

پنت_هاوس_جولیا_رابرتز-1-5

در اتاق غذاخوری، یک میز مستطیل شکل مستحکم با رویه چوبی گردویی رنگ، که با صندلی های روکش کرم رنگ ظریف احاطه شده است، و همچنین یک بوفه زیبا با درهای کشویی که با میز مطابقت دارد، می بینیم.

آشپزخانه به دلیل کف کاشی راه راه آن (همچنین به میزان کمتری روی دیوار وجود دارد)، و همچنین به خاطر میز آشپزخانه وسیع و راحت آن، همراه با چهارپایه های بلند متمایز است.

ما فقط می توانیم یکی از 3 اتاق خواب را ببینیم، اما کافی است به این فکر کنیم که سادگی روند غالب در آنهاست. این تصویر یک تخت بزرگ، یک صندلی جاکفشی، یک میز تودرتو و یک آینه بیضی شکل را نشان می دهد، به اضافه همان چراغی که در اتاق نشیمن دوم دیده بودیم.

خانه-جولیا-رابرتز

در نهایت، تراس، با مناظر دیدنی از شهر، به دو قسمت تقسیم می‌شود: یکی برای غذاخوری، با میز بزرگ چوبی قدیمی و صندلی‌های چرمی، و یک فضای خنک با مبل‌های حصیری قهوه‌ای تیره، کوسن‌های کرم رنگ و قهوه ای همسان.

خانه_پنت_هاوس_جولیا-رابرتز
مبلمان_باغی_جولیا_رابرتز

به طور خلاصه، این یک آپارتمان فوق العاده است که تا آنجا که می شود ساده و بسیار کاربردی است، البته بدون چشم پوشی از ظرافت و سلیقه جولیا رابرتز. قیمت این پنت هاوس هم در حدود 4.5 میلیون دلار میباشد.

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل پروژه مبلمان خانه

4.7/5 - (3 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *