راهنمای دقیق بازسازی آشپزخانه: نمونه هایی از نقل قول برای بازسازی آشپزخانه کوچک، متوسط یا بزرگ و نکات کاربردی برای نتیجه نهایی بی عیب و نقص.
هزینه بازسازی آشپزخانه چقدر است؟ برای به دست آوردن نتیجه نهایی رضایت بخش چه مراحلی باید طی کرد؟ برای جلوگیری از تاخیر، خطا و غافلگیری ناخوشایند در ساخت و ساز چه چیزهایی باید بدانید؟

بیایید سعی کنیم تمام مراحل برنامه ریزی بازسازی آشپزخانه را با آگاهی بیشتر و بدون اشتباهات دیکته شده توسط بی تجربگی و انتخاب های عجولانه شناسایی کنیم:

 • پروژه بازسازی آشپزخانه
 • مراحل بازسازی و کارهایی که باید انجام شود
 • هزینه های بازسازی آشپزخانه
 • ایده برای بازسازی آشپزخانه
 • انتخاب شرکت مناسب
 • قبل و بعد بازسازی آشپزخانه
قبل و بعد بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه: پروژه کامل و انتخاب اثاثیه

بیایید از ابتدا شروع کنیم، یعنی از پروژه بازسازی آشپزخانه، که باید شامل پیشنهاد کابینت آشپزخانه نیز باشد: توصیه می شود کابینت و لوازم آشپزخانه را از قبل که در مرحله طراحی هستند انتخاب کنید، نه زمانی که کار تکمیل شده است.

در واقع فقط از این طریق می توان یک آشپزخانه زیبا، کاربردی و راحت به دست آورد که سیستم ها و سایر عناصر به درستی در آن قرار گرفته باشند تا عملکردهای مربوطه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

>> آیا می خواهید بدانید که تمام شده ی پروژه شما چه شکلی خواهد بود؟ پس از طراح خود بخواهید که یک تصویر سه بعدی دکوراسیون را در اختیار شما قرار دهد.

سیستم آبرسانی جدید در واقع باید بر اساس موقعیت جدید سینک و ماشین ظرفشویی ساخته شود، در حالی که سیستم برقی باید بر اساس نقاط نورپردازی جدید طراحی شود.

بازسازی آشپزخانه، مراحل و کارهایی که باید انجام شود چیست؟

ما 10 مرحله اساسی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه را به ترتیب انجام آنها خلاصه کرده ایم:

 1. حذف مبلمان قدیمی
 2. غیرفعال کردن سیستم برق قدیمی
 3. تخریب کف و دیوارپوش
 4. برداشتن لوله های لوله کشی و زهکشی
 5. ساخت و نصب سیستم های جدید
 6. نصب کفپوش و دیوار جدید
 7. اتصال سیستم هیدرولیک و فعال سازی مجدد سیستم الکتریکی
 8. رنگ آمیزی دیوار و سقف
 9. نظافت نهایی
 10. جانمایی مبلمان و لوازم جدید

کلیه مداخلات لازم برای بازسازی کامل آشپزخانه باید با دستان متخصص و ذیصلاح و به جزای هزینه های اضافی یا تاخیر در زمان ساخت و ساز انجام شود. اگر شخصاً شرکتی با اعتماد مطلق را نمی شناسید، می توانید با تیم پشتیبانی aekala مشکل خود را مطرح نمایید. شاید ما بتوانیم در پیدا کردن یک شرکت بازسازی معتبر به شما کمک نماییم.

شرکت بازسازی خوب برای مشتری این یک ارزش افزوده است، زیرا او دیگر نگران تماس و هماهنگی لوله کش، برقکار، سنگ تراشی، تامین کنندگان و غیره نیست.

هزینه بازسازی آشپزخانه چقدر است؟ اطلاعات در مورد هزینه ها و برآورد قیمت

هر بازسازی برای خود یک داستان است و هزینه های متفاوتی را در بر دارد.

با این حال، می‌توانیم برخی از معابر متعارف و قیمت‌های مرجع مربوطه را برای محاسبه هزینه‌های بازسازی آشپزخانه به‌عنوان نشانه، بدون احتساب هزینه مبلمان، کابینت و لوازم خانگی، شناسایی کنیم.

- تخریب و دفع پوشش های کف و دیوار: 100 تا 300 هزار تومان در هر متر مربع
- نوسازی لوله کشی: 400 تا 500 هزار تومان برای هر نقطه آب
- اتصال گاز: به صورت کلی در حدود 3 تا 5 میلیون تومان
- اجرای سیستم الکتریکی: 400-500 هزار تومان برای هر نقطه نوری
- اجرای کف و دیوارهای جدید: 1 میلیون تومان به ازای هر متر مربع
- رنگ آمیزی نهایی دیوارها و سقف: 30 تا 50 هزار تومان در هر متر مربع

بنابراین می‌توانیم هزینه‌ای را برای بازسازی اولیه آشپزخانه مشخص کنیم:

 • آشپزخانه کوچک 6 متر مربع: از حدود 10 میلیون تومان به بالا
 • آشپزخانه متوسط ​​9 متر مربع: حداقل 15 میلیون تومان
 • آشپزخانه بزرگ 12 متر مربع: 20 میلیون تومان به بالا

بدیهی است هزینه نصب کابینت، لوازم خانگی و هر نوع سنگ تراشی دیگری نیز باید اضافه شود.

کل هزینه بازسازی آشپزخانه عمدتاً به کیفیت مواد، لوازم و اثاثیه انتخاب شده، پیچیدگی مداخلات ساختاری، متراژ مربع و حرفه ای بودن تکنسین های مسئول بستگی دارد. همچنین مکانی در هر شهر یا پیرامونی که ملک در آن واقع شده است. مثلا هزینه بازسازی در شهر تهران به مراتب از شهرستان های حومه تهران بیشتر میباشد.

برای درک بهتر هزینه های مبلمان و اثاثیه آشپزخانه بهتر است فهرستی از نیاز های خود تهیه نمایید و در بخش فروشگاه دکوراسیون داخلی AEkala به آنالیز محصولات و قیمت ها بپردازید.

متریال مصرفی و البته به صرفه تاثیر به سزایی روی قیمت نهایی پروژه خواهد داشت

مواد به طور قابل توجهی بر قیمت کلی بازسازی آشپزخانه تأثیر می‌گذارند (کاهش‌های لوکس و به‌ویژه قطعات طراحی ظریف بودجه را تا حد زیادی افزایش می‌دهند!)، بنابراین بهتر است به دنبال سازش مناسب بین هزینه، ارزش و کیفیت در هر عنصر باشید.

خوشبختانه، بازسازی یک آشپزخانه قدیمی به یک آشپزخانه مدرن، حتی بدون شکستن قلک ها امکان پذیر است. در واقع، بازار امروز مواد نوآورانه ای را ارائه می دهد که زیبایی و عملکرد را با قیمتی مقرون به صرفه ترکیب می کند.

برای مثال، بیایید به کفپوش‌های سنگی چینی با اثر چوب یا بتن فکر کنیم که در برابر خراش، آب و رطوبت مقاوم هستند، بنابراین برای محیط‌های خانه مانند آشپزخانه عالی هستند. برخلاف تصور، قیمت این کفپوش‌های فنی کمتر از پارکت واقعی از جنس چوب طبیعی است: آنها نتیجه زیبایی را حفظ می‌کنند، اما هزینه‌ها و نقص‌ها را به شدت کاهش می‌دهند.

هزینه بازسازی آشپز خانه

شرکت بازسازی آشپزخانه

قابل اعتماد بودن فرد متخصصی که آشپزخانه خود را به او می سپارید، یک گام اساسی در تعیین هزینه کلی بازسازی است: بسیاری از افراد "باهوش" بازسازی های کم هزینه را پیشنهاد می کنند، فقط برای افزایش هزینه ها با موارد "غیر منتظره" (در واقع کاملاً قابل پیش بینی است. ..) که همیشه قبل از نتیجه گیری اتفاق می افتد.

توصیه ما این است که فقط به متخصصان شناخته شده و با تجربه مراجعه کنید که می توانند درخواست های شما را به راه حل های با کیفیت و قیمت های شفاف تبدیل کنند و در عوض مراقب پروژه های تقریبی و قیمت های مقرون به صرفه باشید.

از شرکت که کار بازسازی آشپزخانه را انجام میدهد بخواهید که یک رندر از پروژه به شما بدهد تا نتیجه نهایی را پیش‌نمایش کنید.

به این ترتیب می‌توانید برآوردهای کامل و قطعی را بدون اضافه کردن اقلام هزینه‌های جدید در مرحله اجرا و بدون تجاوز به بودجه‌ای که تصمیم به استفاده از آن دارید، تهیه کنید.

فراموش نکنید که نیاز است از پروژه های موفق و تصاویر قبل و بعد از بازسازی آشپزخانه شرکت مد نظر بازدید نمایید و سطح رضایت مشتریان قبلی آنان را ارزیابی نمایید. حتی اگر کار جامع تر از سطح یک اتاق است و میخواهید بازسازی خانه را کلا انجام دهید این مراحل صدق خواهد کرد.

تصاویر قبل و بعد از بازسازی آشپزخانه ایرانی

تصویر بازسازی آشپزخانه
قبل و بعد بازسازی آشپزخانه 4
بازسازی آشپزخانه: قبل و بعد 3
بازسازی آشپزخانه: قبل و بعد 2
بازسازی آشپزخانه: قبل و بعد 1
5/5 - (3 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *