آیا به دنبال ایده ها و نکاتی برای تزئین حمام و سرویس بهداشتی مدرن با سبک خاص خود هستید؟ ما کلیدها و ترفندهایی را به شما نشان می دهیم که هرگز شکست نمی خورند. توجه کن!

با تزیین حمام و سرویس بهداشتی خانه خود می خواهید به چه چیزی برسید؟

همه ما از لحظه تمیز کردن خودمان با یک هدف استفاده نمی کنیم. کسانی هستند که صبح زود از خواب بیدار می شوند و دوست دارند از یک دوش آب سرد یا گرم لذت ببرند تا مو سر خود را صاف کنند. افراد دیگر از حمام های آرامش بخش لذت می برند که برای آنها یکی از بهترین لحظات در طول روز است.

به هر روشی که خود را بشویید، باید آن را در یک سرویس بهداشتی شیک و به روز انجام دهید. اگر در نظر دارید حمام خود را بازسازی یا تعمیر کنید، قبل از تغییر مبلمان حمام، باید از این که چه و چگونه از این فضا در خانه خود استفاده می کنید شروع کنید.

حمام و سرویس بهداشتی مدرن

یکی از بهترین نکاتی که می توانیم برای تزئین حمام های مدرن به شما بدهیم این است که از اینترنت خرید کنید تا ببینید در طراحی داخلی چه می گذرد.

این بدان معنا نیست که شما باید کورکورانه از "مد" پیروی کنید. اگرچه این درست است که با آگاهی بیشتر در مورد روندها، قدرت بیشتری برای تصمیم گیری درست دارید.

در گرایش های دکوراسیون دلایل و نیازهای اجتماعی زیادی وجود دارد که می تواند برای شما کلیدی باشد تا بهترین راه را برای تزئین حمام مدرن خود انتخاب کنید. 

بیشتر بخوانید: حمام روستیک و مدرن

اگر آنچه در بازار می گذرد و روندها را دوست دارید، می توانید با افزودن سبک خود آنها را دنبال کنید. این چیزی است که شخصی سازی در مورد آن است.

دکوراسیون مدرن حمام و دستشویی

بیشتر بخوانید: چگونه یک بمب حمام بسازیم؟

به مبلمان و لوازم بهداشتی خود توجه کنید

جنبه دیگری که لازم است در مورد آن صحبت شود مبلمان حمام و دستشویی است. ممکن است گاهی اوقات اینطور به نظر نرسد، اما مبلمان یک قطعه کلیدی در سبک تزئینی است که ما می خواهیم به آن دست پیدا کنیم. در حال حاضر، اشکال مستطیلی در توالت ها از شکل های گرد پیشی گرفته است.

سینی دوش

به همین ترتیب سینی های دوش اهمیت زیادی پیدا کرده اند. آنهایی که از رزین و تخته سنگ هستند بیشترین تقاضا را دارند و همچنین به شکل مستطیل هستند. روند این است که آن را با زمین تداوم می دهند، بنابراین مطلوب ترین آن ها مستقیم و با ارتفاع کم هستند.

در واقع، تغییر سینی‌های دوش معمولی برای سینی‌های رزینی با استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای همراه بود که احساس راحتی و فضا را بیشتر می‌کند.

دستشویی

یکی دیگر از لوازم بهداشتی که در بین بهترین نکات برای تزیین سرویس های بهداشتی مدرن و شیک مطرح شده است، کابینت روشویی است. تغییر فقط این عنصر از اتاق می تواند تغییری کاملاً اساسی به حمام ما بدهد.
همانطور که قبلاً اشاره کردیم، از تعداد معدود فضاهایی که توسط سینک‌های سنتی ارائه می‌شود، سطح مفیدتری همراه با طراحی مدرنی که ترجیحاً تمایل به مستطیل دارد، داریم.

انواع کمد و کابینت روشویی وجود دارد، بنابراین آنها یک قطعه کلیدی برای تزیین حمام مدرن هستند مانند: آویزان، کامل برای داشتن فضای ذخیره سازی بیشتر، با پوشش های مختلف و غیره.

خطی بودن و تضاد

تا به حال در مورد مستطیل زیاد صحبت کرده ایم. توجه به خطی بودن در دکوراسیون توالت فرنگی یکی از بهترین نکات برای تزیین یک سرویس بهداشتی مدرن و در عین حال شیک است.

اشکال مستطیلی با خطوط نرم در گوشه ها، طرحی شیک را نشان می دهد که می توانید در مورد روشویی و مبلمان حمام، به هر شکلی که می خواهید بپوشانید. کنتراست رنگ ها زمانی که تغییرات تن متعادل باشد به نفع خطی بودن بازی می کند.

اگر می خواهید حمام خود را با نور تامین کنید، لازم نیست خودتان را با رنگ تطبیق دهید. فقط روی یک بازی بین نور و تضاد رنگی، ترجیحا در یک پالت رنگ استفاده کنید.

آن را بنویسید! نکته کلیدی در خطی بودن و تضاد رنگ است.

در مد دکوراسیون این 2022-1402 همه چیز طبیعی، صنایع دستی، زیست محیطی و پایدار جای می گیرد. اگر هر یک از آن چیزها را دارید، هر شیئی که با عقل سلیم استفاده شود معتبر است.

در حمام و دستشویی خود می توانید برخی از عناصر تزئینی بافتنی، تکه های چوب، سبدهای حصیری برای لباس های کثیف، گیاهان طبیعی و غیره را به نمایش بگذارید. ما به شما توصیه می کنیم که محیط را زیاد شلوغ نکنید. نه تنها "مد نیست" بلکه باعث می شود مجبور شوید بیشتر تمیز کنید و نمی توانید در این فضایی که بدون اینکه متوجه شوید زمان زیادی را در آن سپری می کنید به طور کامل استراحت کنید. همچنین میتوانید تمیز کردن حمام در 10 دقیقه را مطالعه نمایید.

 

بخوانید: 10 نکته برای مدرن کردن خانه با هزینه کم

4.4/5 - (7 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *