طراحی داخلی آنلاین با تیم طراحان AE

نمونه طراحی داخلی آنلاین اتاق نشیمن

قبل از طراحی داخلی اتاق نشیمن
بعد از طراحی داخلی اتاق نشیمن

نمونه طراحی داخلی آنلاین برای اتاق غذاخوری

قبل از طراحی داخلی اتاق غذا خوری
قبل از طراحی داخلی اتاق غذا خوری

تصویری از قبل و بعد طراحی داخلی آنلاین آشپزخانه

قبل از طراحی داخلی آشپزخانه
بعد از طراحی داخلی آشپزخانه

نمایی از طراحی داخلی یک سرویس حمام و دستشویی

قبل از طراحی دکوراسیون داخلی حمام و دستشویی
بعد از طراحی دکوراسیون داخلی حمام و دستشویی

نمایی از طراحی داخلی یک اتاق اداری

قبل از طراحی داخلی آنلاین اتاق اداری
بعد از طراحی داخلی آنلاین اتاق اداری

نمایی از طراحی داخلی یک اتاق خواب مستر

قبل از طراحی داخلی اتاق خواب اصلی
بعد از طراحی داخلی اتاق خواب اصلی

نمایی از طراحی داخلی اتاق خواب کودک

قبل از طراحی داخلی اتاق کودک
بعد از طراحی داخلی اتاق کودک

نمایی از طراحی داخلی آنلاین از فضای باز

تصویر قبل از طراحی فضای باز
تصویر بعد از طراحی فضای باز

چرا "ای ئی" ؟

01-int
گارانتی تضمینی
ضمانت محصول تحت رهبری سازنده برای تمام محصولات به کار برده شده وجود دارد.
02-int
گزینه های جذاب
اجازه ندهید نگرانی های مالی مانعی در مسیر طراحی خانه رویایی شما باشد. ما برای هر چه ارزان تر شدن خانه رویایی شما گزینه های جذابی خواهیم داشت.
03-int
مناسب برای تمام بودجه ها
طیف گسترده محصولات فروشگاه دکوراسیون ما، برای هر شخص وبا هر بودجه ای پیش بینی شده است.
04-int
تکمیل به موقع
مطمئن باشید خانه رویایی شما به موقع با بودجه متناسب و طبق برنامه تحویل داده میشود.
05-int
طراحی داخلی شخصی
ما فضاهای خانه را متناسب با سلیقه و سبک زندگی شما ایجاد میکنیم، جذابیت بصری را با سهولت عملکردی متعادل میکنیم.
06-int
یک مجری واحد
درک میکنیم که اگر افراد زیادی برای شما حضور پیدا کنند ممکن است دچار سردرگمی شوید، بنابراین فقط یه مجری متخصص از ابتدا تا انتها در کنار شماست.
07-int
بررسی دقیق
ما بیش از هر چیزی به کیفیت تمام شده کار فکر میکنیم، بنابراین با اجرای دقیق و جلوگیری از اشتباهات حتی سهوی در خدمت مشتریان هستیم

فرآیند طراحی آنلاین ما چگونه کار میکند؟

خانه شما همه چیز در مورد شما است. از همان اولین تماس سعی میکنیم شما و انتظارات شما را از یک فضای زندگی درک کنیم. طراحان ای ئی برای یافتن تعادل مناسب بین زیبایی شناسی و عملکرد با شما همکاری میکنند، در حالی که تضمین میکنیم که اهداف بودجه، زمان و کیفیت برآورده شوند.

تیم ما برای درک نیاز ها و ترجیحات شما عملکردی و زیبایی شناسی با شما وقت میگذراند.

طراحان ما روی یک طراحی داخلی منحصر به فرد کار خواهند کرد و پتانسیل خانه شما را به صورت 3 بعدی به شما نشان خواهند داد.

ما به شما کمک میکنیم تا قبل از ترسیم نقشه پروژه، تصمیمات کلیدی طراحی داخلی متناسب با بودجه خود را اتخاذ کنید.

طبق برنامه زمان بندی پروژه رویایی شما آغاز و تحویل خواهد میگردد. لحظه به لحظه در کنار هم هستیم.

خدمات طراحی داخلی آنلاین

طراحی داخلی اصطلاحی است که شامل ایجاد یا نوسازی و بازسازی یک فضا می شود. با توجه به وسعت و مقیاسی که این کار شامل می شود، صاحبان خانه هایی که به دنبال به روز رسانی طراحی خانه خود هستند می توانند از مشاوره طراحان داخلی بهره زیادی ببرند. آنها حرفه ای هستند که قادرند نیازهای مشتری را در طراحی داخلی خانه درک کنند و دانش و اطلاعات مربوط به صنعت را در اختیار دارند. خدمات طراحی داخلی آنلاین ارائه شده توسط شرکت ما معمولاً شامل همه چیزهایی است که به طراحی خانه مربوط می شود - از تغییرات ساختاری داخلی گرفته تا وسایل تزئینی، مبلمان، لوازم جانبی و سایر عناصر تزئینی. یک سرویس طراحی داخلی آنلاین دارای تیمی از طراحان داخلی خبره است که می توانند اطمینان حاصل کنند که طراحی داخلی خانه مطابق با نیاز مشتری است. آنها این مهارت را دارند که بین جنبه های عملکردی و جذابیت زیبایی شناسی تعادل برقرار کنند. خدمات حرفه ای طراحی داخلی بهترین راه برای صاحبان خانه است تا آنچه را که به دنبال آن هستند از خانه خود به دست آورند.


انواع سبک های طراحی داخلی

هر صاحب خانه در طراحی داخلی خانه سلیقه ها و ترجیحات متفاوتی دارد، اما سبک های دکوراسیون داخلی معمولاً در طبقه بندی های گسترده ای قرار می گیرند. سبک یک فضای خاص در متریال، لوازم جانبی، تعداد عناصر تزئینی به کار رفته در اطراف فضا، مبلمان و رنگ‌بندی حاکم بر فضا منعکس می‌شود. به عنوان مثال، طراحی داخلی مدرن، همه چیز در مورد مواد طبیعی و فضایی بدون درهم و برهم است. از طرف دیگر، سبک طراحی داخلی سنتی تر، از عناصر تزئینی و رنگ های روشن بیشتری استفاده می کند. با این حال، همچنین مهم است که بدانید این سبک ها سفت و سخت نیستند و تمایل به همپوشانی دارند.

 

1. طراحی داخلی مدرن

رنگ‌ها، مواد، نوع مبلمان و نوع پارچه‌هایی که برای مبلمان استفاده می‌شود، همگی در تعریف سبک طراحی داخلی مدرن نقش دارند. این سبک که در دهه 1950 نشات گرفته است، به عنوان طراحی داخلی مدرن اواسط قرن شناخته می شود، از سایه های خنثی مانند سفید، کرم، بژ، زرد کم رنگ و غیره استفاده می کند. چنین فضاهایی آگاهانه و با حداقل لوازم جانبی به راحتی در دکوراسیون به کار می روند. قطعات مبلمان معمولا تمیز و از نظر بصری سبک هستند. همچنین بر اطمینان از دریافت نور طبیعی کافی فضا تاکید شده است. در این نوع سبک داخلی از مواد طبیعی زیادی مانند چوب، سنگ طبیعی و ... استفاده می شود. عاری از شلوغی فضا و استفاده از رنگ های روشن تر از ویژگی های این سبک است.

 

2. طراحی داخلی صنعتی

این سبک در شهرهای شهری ایالات متحده و بریتانیا در دهه 1950 ظهور کرد، زمانی که انبارهای بزرگ به خانه تبدیل شدند. سبک طراحی داخلی صنعتی با اقتباس از ظاهر "صنعتی" خالی چنین فضاهایی، با یک طرح باز که نور طبیعی فراوانی دریافت می کند مشخص می شود. این سبک شامل استفاده از مواد طبیعی به شکل اکسپوز آن است، مانند بتن اکسپوز یا آجر قرمز اکسپوز. رنگ‌های بی‌صدا مانند خاکستری و ابرو، لهجه‌های متالیک و دکوراسیون بدون هیاهو از عناصر این سبک هستند.

 

3. طراحی داخلی ایران

به طور سنتی، خانه های ایرانی همیشه دارای لوازم جانبی، رنگ های روشن یا خاکی، چاپ های جسورانه و مبلمان چوبی بوده اند. بنابراین، سبک طراحی داخلی ایرانی، بازتابی از این زیبایی شناسی است. ایجاد فضایی دنج جزء لاینفک این نوع طراحی خانه است و این امر معمولاً از طریق رنگ های گرم و نمایش وسایل تزئینی و لوازم جانبی به دست می آید. نور طبیعی و سقف‌های بلند نیز نمونه‌ای از این سبک هستند، مانند مبلمان چوبی حکاکی‌شده پیچیده. در خانه های شهری مدرن و جمع و جور، این سبک طراحی داخلی نیز در صورت استفاده صحیح قابل اجرا است.

 

4. طراحی داخلی بوهمی

زیبایی غیررسمی کلید ایجاد یک سبک طراحی داخلی بوهمیایی است. انبوهی از الگوها و بافت ها، انواع مختلف مبلمان، عناصر داخلی متعلق به سبک های مختلف و مبلمانی که ممکن است متعلق به دوره های مختلف باشد از ویژگی های این سبک هستند. ایده این است که عناصر و قطعات مختلف را به گونه‌ای با هم ترکیب کنید که منسجم باشد و در عین حال فضا را عجیب و غریب جلوه دهد. هیچ قانون روشنی برای درست کردن این سبک وجود ندارد، اما مهم است که زیاده روی نکنید زیرا می تواند به فضایی آشفته منجر شود.

 

5. طراحی داخلی معاصر

طراحی داخلی معاصر به آنچه در اینجا و اکنون به سبک است اشاره دارد. سبک‌های طراحی سنتی یا کلاسیک که دهه‌ها پیش غالب بوده‌اند نیز در آن زمان معاصر محسوب می‌شوند. در حال حاضر، طراحی داخلی معاصر منعکس کننده ترجیح غالب صاحبان خانه های امروزی است، که یک پالت مینیمالیستی است، لوازم جانبی را آسان می کند و همه چیز را ساده نگه می دارد. یک داخلی معاصر می تواند ترکیبی از سبک های مختلف در یک دکوراسیون ساده و ظریف باشد. خطوط تمیز، شلوغی کمتر و لهجه های پررنگ و روشن.

 

6. طراحی داخلی روستایی

فضایی دلپذیر که از طریق مواد طبیعی، رنگ‌های خاکی، نور گرم و چوب بیان می‌شود، ویژگی‌های اصلی طراحی داخلی روستایی هستند. با الهام از خانه های روستایی و کلبه های چوبی، این سبک به همه نزدیک می شود

چیزهای ارگانیک سبک روستیک در خانه های شهری مدرن به ایجاد فضایی جذاب کمک می کند. در طراحی داخلی روستایی از مقدار زیادی چوب و طرح رنگ خاکی استفاده شده است. ترجیح برای مواد طبیعی، از جمله پارچه برای مبلمان نرم و انواع بافت وجود دارد. ارتباط با فضای باز عنصر کلیدی این ظاهر است.

 

7. طراحی داخلی مینیمالیستی

مینیمالیسم همه چیز در مورد طراحی ساده است و پیروی از کمتر مفهوم طراحی بیشتر است، ظاهری تمیز و نامرتب و رنگ های خنثی از عناصر اصلی طراحی داخلی مینیمالیستی هستند. مینیمالیسم نوعی زیبایی شناسی است که به مفهوم «کمتر بیشتر است» پایبند است. هدف ایجاد فضایی زیبا بدون افزودن عناصر یا لوازم جانبی زیاد است. طراحی داخلی مینیمالیستی بر نیازهای ساده تمرکز دارد، جایی که عملکرد در اولویت است. جذابیت زیبایی شناختی مزایای عملی را به دنبال دارد.

 

8. طراحی داخلی اسکاندیناوی

سبک طراحی داخلی اسکاندیناوی شبیه به سبک مینیمالیستی است و در کشورهایی مانند دانمارک، نروژ، فنلاند، ایسلند و سوئد در دهه 1930 سرچشمه گرفته است. در حالی که این طراحی داخلی از اصول کمتر مینیمالیسم پیروی می کند، اما بر ایجاد فضاهای دنج با استفاده از رنگ های گرم و مواد طبیعی مانند چوب تاکید دارد. این شامل استفاده از بافت های نرم است و اهمیت نور طبیعی را در ایجاد فضاهایی پر جنب و جوش و راحت و در عین حال که ساده طراحی می شوند، برجسته می کند.


آنچه ای ئی در خانه های زیبا طراحی می کنیم

به عنوان یک آژانس راه حل های داخلی با خدمات کامل، "ای ئی" طیف وسیعی از خدمات مورد نیاز برای هر پروژه طراحی آنلاین خانه را ارائه می دهد. درست از ایده پردازی و ایجاد یک طرح تا اجرا و تمام مراحل لازم در این بین، "ای ئی" به تمام جنبه های یک پروژه داخلی نگاه می کند. این همچنین شامل طراحی اتاق های مختلف و همچنین ارائه مبلمان، مبلمان و گزینه های دکور می شود.

 

1. آشپزخانه های مدولار

آشپزخانه ای که در کارخانه ساخته می شود، برخلاف ایجاد چیزی در محل، به عنوان آشپزخانه مدولار شناخته می شود. به این دلیل نامیده می شود که از اجزا (یا ماژول ها) و بخش هایی تشکیل شده است که برای شکل دادن به طراحی آشپزخانه مدولار در کنار هم قرار گرفته اند. طراحی آشپزخانه مدولار را می توان با نیازهای صاحب خانه شخصی سازی کرد. این کار با در نظر گرفتن اندازه و چیدمان منطقه اختصاص داده شده به آشپزخانه، ترجیحات صاحب خانه از نظر سبک، رنگ و مواد و همچنین تعداد واحدهای ذخیره سازی مورد نیاز انجام می شود. آشپزخانه های مدولار نیز دارای چیدمان های مختلفی هستند، از جمله L شکل، U شکل، موازی و مستقیم.

 

2. مبلمان سفارشی

پیدا کردن مبلمان مناسب برای اتاق های مختلف خانه می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. این باید سلیقه شخصی صاحبان خانه را برآورده کند و همچنین به طور یکپارچه در اتاقی که برای آن در نظر گرفته شده است جا بیفتد بدون اینکه فضا را تحت تأثیر قرار دهد. AEkala به عنوان ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پایانی، مبلمان سفارشی را به صاحبان خانه ارائه می‌دهد که مطابق با نیازهای فضا طراحی شده‌اند. از قطعات مبلمان اتاق نشیمن گرفته تا اتاق خواب و آشپزخانه، انواع قطعات طبق مشخصات و سلیقه ایجاد می شوند.

 

3. اثاثیه و اقلام دکور

فروشگاه اینترنتی ای ئی کالا طیف گسترده و متنوعی از مبلمان نرم را به صاحبان خانه ارائه می دهد. در مورد پرده ها، فرش ها و اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان در میان سایر پارچه های مناسب برای فضای داخلی، الگوها، سبک ها و بافت های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. آنها در مواد مختلف موجود هستند، بنابراین مشتریان می توانند بر اساس سلیقه خود انتخاب کنند. لوازم دکوری که کلید ایجاد یک خانه با طراحی خوب هستند نیز عرضه می شوند و گزینه های مختلفی را شامل می شوند.

 

4. رنگ و کاغذ دیواری

روند رو به رشدی در میان صاحبان خانه وجود دارد که از دیوارهای خود به عنوان چیزی فراتر از سازه های تکیه گاه یا پس زمینه برای آثار هنری و آویزهای دیواری استفاده کنند. دیوارها به طور فزاینده ای در طراحی داخلی خانه به یکپارچه تبدیل می شوند و مفهوم دیوارهای برجسته محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با خدمات خانه های زیبا، صاحبان خانه می توانند از رنگ های بافت دار یا کاغذ دیواری هایی که در طرح ها، نقوش و الگوهای مختلف موجود هستند برای طراحی دیوار خانه استفاده کنند.

 

5. کمد دیواری و کمد مدولار

کمد دیواری و کمدهای مدولار برای صاحبان خانه هایی که به دنبال به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی در اتاق خواب هستند و در عین حال جذابیت زیبایی را نیز به آن اضافه می کنند، تبدیل به یک انتخاب محبوب شده است. دومین قطعه مهم مبلمان در اتاق خواب بعد از تخت خواب، کمدهای مدولار و کمدهای ارائه شده در AEkala را می توان مطابق با نیازهای صاحب خانه و به طور یکپارچه با زیبایی فضا تنظیم کرد. آنها همچنین در پیکربندی های مختلف، از کمدهای درب چرخشی گرفته تا کمدهای کشویی 2، 3، 4 در عرضه می شوند. صاحبان خانه همچنین می توانند از میان طیف گسترده ای از مواد مورد استفاده برای این کمدهای مدولار انتخاب کنند.

 

6. نورپردازی

وسایل روشنایی نقش بسیار مهمی در افزایش زیبایی فضای داخلی خانه دارند. جدا از ارتباط عملکردی آنها، وسایل روشنایی تزئینی می توانند عنصری از سبک را به فضا اضافه کنند. در سرویس خانه های زیبا، صاحبان خانه طیف وسیعی از وسایل را برای انتخاب دارند: لوستر، چراغ های آویز و چراغ های زمینی گرفته تا چراغ های رومیزی و دیوارکوب. چراغ های تزئینی نیز در سبک های مختلف از معاصر گرفته تا مدرن و سنتی موجود هستند.

سوالات طراحی داخلی آنلاین؟

طراحی داخلی آنلاین ای ئی  یک سرویس تمام عیار و کاملا شخصی است که به شما کمک می کند تا فضای داخلی خانه رویایی خود را طراحی و اجرا کنید.

کاملا. AE راه حل های شخصی سازی شده برای نیازهای طراحی داخلی شما را ارائه می دهد. طراحان ما با جزئیات با شما صحبت می کنند تا دیدگاه شما را درک کنند و به شما کمک کنند فضایی را طراحی کنید که با سلیقه و ترجیحات شما هماهنگ باشد. این سرویس قطعا گزینه ای است که باید در نظر بگیرید.

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را ثبت نمایید:

    دکوراسیون داخلی
    فروشگاه اینترنتی AE

    جایی برای زندگی