این یک آشپزخانه به سبک مدرن با واحدهای جزیره ای و بلند، بدون یونیت دیواری و با دسته های شیاردار با طراحی ضروری است. این جزیره آشپزخانه مجهز به سینک و اجاق گاز مونوبلوک هماهنگ است: این یک میز کار فولادی است که در قسمت بالایی آن تعبیه شده است که مشعل ها، سینک و فر را در خود جای داده است.

کابینت جزیره شماره 1

از نظر عملکرد، هیچ چیز در کابینت جزیره شماره 1 کم نیست. این جزیره بزرگ مجهز به اجاق گاز و سینک یکپارچه برای حداکثر ارگونومی در هنگام آماده سازی، پخت و پز و شستشو است. علاوه بر این، این منطقه عملیاتی تمام استیل، بهداشت فوق العاده و سهولت تمیز کردن را تضمین می کند. بقیه جزیره توسط یک سطح کار و تکیه گاه مناسب برای پخت و پز و نگه داشتن ظروف، ادویه ها و شیشه ها در نزدیکی دست اشغال شده است. در طرف مقابل، ظروف بلندی را می بینیم که بین منطقه عملیاتی آشپزخانه و نشیمن پارتیشن ایجاد می کنند. در ستون های بلند تا سقف یک انبار بزرگ، یک یخچال توکار، یک اجاق گاز و یک مایکروویو وجود دارد. در اینجا نیز چشم سهم خود را می‌خواهد، با قفسه‌ها و قفسه‌هایی که در رنگی پر جنب و جوش در نظر گرفته می‌شوند تا به سبک شما سفارشی شود.

مشخصات:

  • کابینت آشپزخانه با جزیره مرکزی بزرگ "سفارشی"
  • درب با ضخامت 22 میلی متر و دستگیره شیار دار یکپارچه، در رنگ های مختلف
  • با سینک و اجاق گاز با هم پیشنهاد می شود، می توان آن را تغییر داد
  • عدم وجود واحدهای دیواری که توسط ستون های بلند مجدداً متعادل شده اند

ظاهر مدرن پیشنهاد شده توسط آشپزخانه سفید بدون شک انتخابی جاودانه هم برای کسانی است که می خواهند فضای باز را مبله کنند و هم برای کسانی که یک اتاق مجزا دارند. با این حال، رنگ‌های متعدد موجود به شما امکان می‌دهد آشپزخانه را به سبک دلخواه تزئین کنید، از رنگ‌های دیگر خاکستری، چوب و یا هر رنگ دلخواه خود استفاده کنید.